Výber oblasti
Last minute
Výber destinácie
Thajsko
Výber hotelu
Výber termínu
Objednávka
Potvrdernie objednávky
Last minute dovolenka

Thajsko

Destinácia Cena od

Bangkok

  • 798 hotelov
  • 31 °C vzduch
  • 27 °C voda
  • 10:10 hodín
609 €

Thajsko je krajinou radosti

Thajsko last minute

Láká vás exotika, tajuplné povesti aj „obyčajná“ radosť zo života? Všetko to vám môže ponúknuť Thajsko. Bývalé kráľovstvo Siam vám ponúka ako na dlani prekrásne paláce či svätyně. Rovnako tak nesklame milovníkov prírody. Iste na vás zapôsobí láskavosť thajského obyvateľstva a predovšetkým ich radosť zo života.

Celé Thajsko sa na vás neustále usmieva. Nikde inde neuplatníte tak dobre príslovie „s úsmevom ide všetko lepšie“, než práve v Thajsku. Thajci sú veľmi priateľskí a určite s nimi budete dobre vychádzať. Aj ich náboženstvo ich predurčuje k veľkej tolerancii, hlavne voči cudzincom. Nesmiete však zabúdať, že sú to ľudia hlboko veriaci a očakáva sa od vás, že budete ich náboženstvo rešpektovať.

Thajsko, krajina protikladov

V Thajsku sa tradícia dokonale zlučuje so súčasnosťou. Svätyne a budhistické kláštory susedia so svietiacimi mrakodrapmi a luxusnými hotelmi. Ale tu to tak proste je. História je súčásťou prítomnosti. Thajsko sa svojimi prenádhernými plážami iste učaruje každému. Ponúka tiež veľké množstvo vyžitia, či už rybárčenie na voľnom mori, surfing, potápanie alebo jazdu na slonoch.

Obľúbené last minute zájazdy:

Bali, Bulharsko, Dominikánska republika, Dubaj, Egypt, Grécko, Hurgáda, Kanárske ostrovy, Keňa, Kuba, Madeira, Maledivy, Maurícius, Mexiko, Spojené arabské emiráty, Srí Lanka, Thajsko, Tunisko, Turecko

Prihlásenie

 

Zabudnuté heslo

 

Prihláste sa a získajte prístup k špeciálnym nástrojom a zľavám! Nemáte účet? Zaregistrujte sa!