Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

5 vor Flug X

5vorFlug X je značka skupiny FTI Group, ktorá má spoločné sídlo v Mníchove v Nemecku. Založená bola v roku 2004 a rýchlo sa vypracovala na tretiu najväčšiu spoločnosť ponúkajúcu last minute zájazdy. Tento druh zájazdov si je možné objednať maximálne 8-6 týždňov pred termínom a minimálne jeden deň pred odletom. Tento typ zájazdu je ideálny pre spontánnu dovolenku za veľmi výhodné ceny. Spoločnosť Vám garantuje najnižšie ceny s dennou ponukou viac ako 40 miliónov zájazdov.

Skupina FTI je spoločnosť cestovných kancelárií so sídlom v nemeckom Mníchove. Bola založená v roku 1983. V prvých rokoch sa špecializovala na zájazdy na Maltu a priľahlé ostrovy. Neskôr sa však rozrástla a teraz je štvrtou najväčšou spoločnosťou cestovných kancelárií v Európe s dcérskou spoločnosťou vo Švajčiarsku a pobočkami v Rakúsku, USA, Malte, Francúzsku a Ázii. Ďalšími dcérskymi spoločnosťami sú tiež cestovné kancelárie 5 vor Flug a BigXtra. Skupina FTI má momentálne cez 7000 zamestnancov po celom svete. V  rokoch 2015/2016 cestovali s FTI viac než 4,7 miliónov zákazníkov pričom ročný obrad mala vo výške nad 2,75 miliárd Eur.

Zaujme Vás širokou ponukou výletov pre rodiny a prímorských pobytov v najkrajších stredomorských lokalitách. Môžete absolvovať prehliadky krás antického Grécka alebo si užívať typickú taliansku kuchyňu s pohľadom na Stredozemné more. V ponuke nájdete samozrejme aj vzdialené exotické lokality ako Thajsko, Karibik a Singapur. 5 vor Flug je overený TÜV certifikátom a preto je vhodnou spoločníčkou na preskúmanie krás nášho sveta podľa Vášho osobného výberu.

5 vor Flug X GmbH
Landsberger Straße 88
München DE-80339
Tel.: +49 (089) 2525 5195
E-Mail: kontakt@5vorflug.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie 5 vor Flug X <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie