Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

TRAVELIX

Admin airstop.cz - Cestovní kancelář

Cestovná kancelária TRAVELIX bola založená v roku 1950 v Dánsku pôvodne pod menom Tjaereborg. Vtedajšiu dánsku firmu dnes zastrešuje spoločnosť DER Touristik sídliaca v Kolíne nad Rýnom, ktorá okrem iného zastrešuje aj cestovné kancelárie ITS Reisen a JAHN Reisen.

Svoje ponuky sústreďuje predovšetkým do oblastí okolo Stredozemného mora. Zvláštnosťou tejto cestovnej kancelárie sú takzvané Sunshine Cluby, ktoré má k dispozícii vo vybraných hoteloch. Sú to kluby, ktoré zákazníkovi ponúkajú bohaté športové vyžitie, animačné programy a aj ďalší profesionálny zábavný program konaný vo večerných hodinách.

Pre Vaše ratolesti má TRAVELIX vo vybraných hoteloch kluby Sunshine Kids, kde je súčasťou ponuky aj služba stráženia detí od 4-12 rokov. Túto službu má na starosti školená nemecky hovoriaca opatrovateľka a servis je už zahrnutý v cene.

Cestovná kancelária TRAVELIX je teda vhodná pre rodiny s deťmi. Takmer na všetky zájazdy sa dajú ešte platniť rôzne detské zľavy. 

Cestovná kancelária Tjaereborg Reisen je riadne poistená proti úpadku v poisťovni DRS

TRAVELIX
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140-144
DE-51149 Köln
Telefon: +49 2203 420
Mail:online@travelix.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Tjaereborg <<<

 

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie