Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

TUI Deutschland

Cestovná kancelária TUI je najväčšou cestovnou kanceláriou nielen v Nemecku, ale iv celej Európe. Bola založená už v roku 1968 a do dnes ponúka pre svojich klientov nadštandardné služby týkajúce sa jednak objednanie samotných leteniek, tak aj kompletných zájazdov. Cestovná kancelária TUI vlastní viac ako 3500 cestovných agentúr, 285 hotelov v 28 krajinách sveta, letecké linky aj lode na okružnej cesty.

Cestovná kancelária organizuje zájazdy takmer do celého sveta. V ponuke zájazdov i last minute dovoleniek nájdete širokú ponuku do exotických krajín ako je Dominikánska republika, Kuba, Mexiko, Isla Margarita, Maledivy, Maurícius, Srí Lanka, Seychely. S cestovnou kanceláriou možno tiež cestovať na kratšie vzdialenosti. Organizuje zájazdy na Kanárske ostrovy, do Egypta, Tuniska, Turecka aj do európskych destinácií ako je Grécko, Kréta, Malta. Cestovná kancelária TUI organizuje aj širokú škálu poznávacích zájazdov a orientuje sa aj na špeciálne skupiny zákazníkov ako sú napr hráči golfu.

TUI Deutschland GmbH
Karl-Weichert-Allee 23
Hannover DE-30625
Tel.: +49 (0)511-56780105
E-Mail: info@tui.info

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie TUI Deutschland <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie