13 najlepšie hodnotených hotelov s aquaparkom v Turecku

Publikované 01.09.2019

Turecká riviéra je krásna po celý rok a s každým ročným obdobím ponúka iné možnosti využitia. Najviac však samozrejme láka cez 200 pláží tejto oblasti.
Vysoká kvalita vody a vynikajúce hotely za jedinečné ceny. Kvalita hotelov je často vysoká a tak sa im rozhodne oplatí venovať pozornosť. Preto by sme Vám chceli predstaviť výber tých najlepších hotelov rodinného využitia.. Nižšie nájdete dvanásť hotelov s výborným hodnotením a najlepšími šmykľavkami.
Niektoré hotely majú dokonca vlastné aquaparky, ktoré zaručia jedinečnú rodinnú zábavu.

 1.  Güral Premier Resort Tekirova - 27 šmykľaviek, 92% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/kemer-beldibi/tekirova/gural-premier-tekirova/

Hotel má jeden z najväčších komplexov vodnej zábavy s celkovým počtom 27 šmykľaviek. Má vynikajúce hodnotenie aj vďaka tomu, že sa snaží svojím klientom počas ich pobytu poskytnúť jedinečný zážitok. Veľký komplex aquaparku ponúka zábavu všetkým vekovým kategóriám vrátane služby stráženia detí vo veku 4 až 12 rokov. Cez prázdniny je v ponuke aj klub pre teenagerov. Jeho súčasťou je veľké detské ihrisko, hracia miestnosť, minidisco a detská animácia. Celý areál hotela sa nesie v duchu modernej osmanskej architektúry, ktorý sa nachádza priamo pri mori uprostred prírody. Pokiaľ si budete chcieť od mora odpočinúť, môžete navštíviť práve ten z mnohých bazénov, ktorý spĺňa Vaše požiadavky a priania. O gastronomický zážitok sa postará jedna zo šiestich reštaurácií ponúkajúcich exotickú ale aj európsku kuchyňu. Pre milovníkov športov ponúka hotel windsurfing, plachtenie, potápanie, vodné skútre, posilňovňu, aerobik a aj mnohé ďalšie športy. Určite odporúčame aj návštevu miestneho wellness, ktorá Vám dopomôže k Vašej kompletnej relaxácii.

 1. Güral Premier Hotel Belek - 16 27 šmykľaviek, 90% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/antalya-belek/belek/gural-premier-belek/

Vynikajúce hodnotenie má aj tento hotel. Je určený pre rodiny a v jeho ponuke nájdete aj golf, sport, aquapark a tenis. V areáli tohto hotela sa zvykne uskutočňovať aj Güral Tennistreff, jeden z najväčších tenisových kempov Európy. Nachádza sa na jednom z najkrajších miest v Turecku a vo vzdialenosti len jedného kilometra od mesta Belek. Pre rodiny hotel ponúka stráženie detí vo veku od 4 do 12 rokov, klub pre teenagerov, detský animačný program. Hotel sa nachádza priamo na pláži, čo je ďalšia výhoda tohto komplexu. O zábavu dospelých sa postará diskotéka, nočný klub, amfiteáter, či niekoľko rôznych barov, a vybrať si môžete aj z piatich interkontinentálnych reštaurácií. Aj wellness ponuka je skutočne veľká a tak si po dlhom dni na pláži môžete odpočinúť v hamam parnej saune. bio saune či obyčajnej saune, alebo si dopriať jednu z mnohých wellness procedúr či už vo forme masáží alebo kozmetických procedúr. V tomto hoteli sa postarajú o každú generáciu a určite uspokoja všetkých milovníkov absolútneho relaxu.

 1. The Land of Kegends Theme Park - 72 šmykľaviek, 90% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/antalya-belek/kadriye/rixos-world-hotel

Tento hotel kombinuje obrovský aquapark so zábavným parkom. K hotelu patria bazény, horská dráha, rozprávkové jazero, rozprávkový les, džungľa, umelá pláž, divoká rieka, umelé vlnobitie, ale tiež luxusné spa, nákupné centrum a kinosála. Nevýhodou je, že sa nachádza ďalej od pláže a momentálne neponúka all inclusive. Izby sú zariadené vo vkusnom fantasy štýle, ktorý okúzli deti ale aj dospelých. Keďže sa hotel orientuje predovšetkým na rodiny, tak sa v izbách nachádza satelitná televízia ale aj playstation. O gastronomiu hotela sa starajú 4 reštaurácie, ktoré ponúkajú aj stravu pre vegetariánov. Tento hotel určite ponúka jedinečný zážitok pre celú rodinu.

 1. Liberty Hotel Lykia Ölüdeniz - 18 šmykľaviek, 88% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/dalyan-dalaman-fethiye-oludeniz-kas/oludeniz-beach/liberty-hotel-lykia/

Tento krásny hotel sa nachádza pri lýkijskom pobreží medzi šumivými píniovými lesmi a tyrkysovým morom. Jeho aquapark patrí medzi tie najkrajšie. Samotný hotel leží pri pláži tvorenej malými okruhliakmi a od známej pláže Ölü Deniz je vzdialený len tri kilometre. Medzi služby patrí stráženie detí od 6 mesiacov do 18 rokov, detský animačný program, hracia miestnosť a už spomenutý aquapark. Hotel ponúka 6 bazénov pre deti, infinitypool od 16 rokov a jeden veľký bazén. Celkovo teda 11 bazénov. V ponuke nájdete tiež diskotéku a nočné kluby. Ponúkajú exkluzívny výber medzinárodných reštaurácií a cez deväť barov. Ako čerešničku môžete navštíviť vináreň s vybranými druhmi vín. K športovým ponukám patria hodiny zumby, aerobiku, jogy, pilatesu, bodyworking alebo možnosti zahrať si futbal, volejbal, minigolf alebo ping pong.  Wellness areál je prístupný od 9 do 21 hodiny a ponúka masážne sprchy, masáže horúcimi kameňmi, masáž reflexnú zón na nohách, čokoládovú masáž, hamam a mnoho ďalších relaxačných procedúr.

 1. Ali Bey Club and Park - 25 šmykľaviek, 88% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/side-alanya/kizilagac/ali-bey-club-manavgat/

Tento hotel, nachádzajúci sa priamo pri mori,  sa skladá z dvoch častí, z Bey Club a Bey Park. Oba tieto komplexy môžete spoločne využívať. Hotel patrí k najväčším rodinným hotelom v Turecku a je známy vďaka svojmu výbornému jedlu. Aquapark má rozlohu 25 000 metrov štvorcových. Hotel má 19 veľkých šmykľaviek a ešte niekoľko menších, ktoré poskytujú zábavu celej rodine. Animácia je zameraná na deti ale aj dospelých. Hotel ponúka stráženie detí vo veku od 4 do 17 rokov. Môžete tu využiť aj niektorý z mnohých športových programov ako futbal camp, klub plávania, detskú diskotéku, tenis alebo detské ihrisko. Hotel ponúka aj karaoke, muzikálové vystúpenia, diskotéky, djs a pool party. All inclusive ponuka platí 24 hodín denne.

 1. Club Marvy by Paloma - 12 šmykľaviek, 87% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/kusadasi-didyma/ozdere/paloma-club-sultan/

Marvy je určite najštýlovejší hotel z našej ponuky. Jedinečné izby so štýlovým zariadením a vyberané lokálne biopotraviny. Tento päťhviezdičkový hotel si zakladá na najvyberanejšom koncepte. Priamo na pobreží ponúka 12 šmykľaviek, krásny infinitypool a boho club. Hotel ponúka lokálne potraviny z vlastnej biofarmy s veľkým výberom aj pre vegetariánov a vegánov. V hoteli pravidelne vystupujú DJs, konajú sa plážové párty alebo koncerty, prípadne môžete využiť obrovskú ponuku športových aktivít alebo wellnes napríklad v podobe hamam alebo sauny.

 1. Delphin BE Grand Resort - 16 šmykľaviek, 87% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/antalya-belek/lara/botanik-exclusiv-resort-lara/

Aquapark s rozlohou 1000 metrov štvorcových doplnený prekrásnou plážou a hotelovými bazénmi. Je jedným z najobľúbenejších hotelov na tureckej riviére poskytujúci celkový komfort. Nachádza sa len 30 minút od letiska. V ponuke hotela nájdete wellness ako napríklad sauny, masáže, hamam, kaderníctvo ale tiež obchody, rôzne bazény a animačný program. Pre najmenších ponúkajú tiež animačný program, minidisco a už spomenuté šmykľavky v aquaparku. Vďaka svojmu vkusnému zariadeniu patrí hotel medzi najobľúbenejšie ubytovania vo svojej lokalite a určite sa oplatí ho navštíviť.

 1. Sueno Hotels Beach Side- 8 šmykľaviek, 85% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/side-alanya/sorgun/sueno-hotels-beach-side/

Tento päťhviezdičkový hotel ponúka všetko, čo si len dokážete predstaviť a so svojimi 8 šmykľavkami je ideálny pre všetkých milovníkov vodnej zábavy. Hotel je známy veľkosťou svojich izieb a polohou priamo na pláži. Najdlhšia šmykľavka je dlhá 128 m. Ďalšími bonusmi hotela sú 24 hodinové stráženie detí vo veku 4 až 12 rokov 7 dní do týždňa a blízkosť hotela k letisku. Takže transferom z letiska do hotela pôjdete len krátky čas. Hotel ďalej ponúka kaderníctvo, bary, kino a babyservis. Tento vynikajúco hodnotený hotel si zakladá na poskytovaní tých najlepších služieb.

 1. Nirvana Lagoon Villas and Suites - 13 šmykľaviek, 85% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/kemer-beldibi/beldibi/nirvana-lagoon-villas-suites-spa/

Hotel obklopený veľkou záhradou a píniovým lesíkom sa nachádza priamo pri pláži tvorenej malými okruhliakmi. Pre deti hotel ponúka stráženie detí vo veku od 4 do 12 rokov, detské ihrisko, detský bufet a taktiež komplex šmykľaviek. Tento moderný a krásne zariadený hotel sa nachádza 16 km od mesta Kemer a nájdete v ňom bary, kaderníctvo, rôzne reštaurácie a kaviarne. Môžete sa zrelaxovať v jednom z bazénov a dopriať si k tomu osviežujúci drink z plážového baru alebo si nechať doznieť večer s pohárom vína pri počúvaní živej hudby.

 1. Vonresort Golden Beach - 13 šmykľaviek, 85% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/side-alanya/colakli/von-club-golden-beach/

Aquapark tohto hotela s rozlohou 10 000 metrov štvorcových sa radí medzi najväčšie. Nevýhodou je, že sa hotel nenachádza priamo pri pláži. Jeho poloha je cca 150 metrov od pláže, ale hotel na ňu ponúka pravidelnú  dopravu. V našom zozname patrí však aj napriek tejto nevýhode medzi najvýhodnejšie. Animačný program je pre deti zaujímavý a pre dospelých sa snaží byť čo  najdecentnejší, tak aby si aj dospelý mohli vychutnať nerušenú dovolenku. Ponúka aj rozmanitú interkontinentálnu kuchyňu, ktorú si môžete vychutnávať pri pohľade na zapadajúce slnko na mori.

 1. Kirman Belazur Resort - 9 šmykľaviek, 83% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/antalya-belek/bogazkent/kirman-hotels-belazur-resort-spa/

Päťhviezdičkový hotel ponúka all inclusive plus a preto bude o Vás behom Vášho pobytu postarané vo všetkých smeroch. V ponuke sú obrovské bazény a aquapark s deviatimi šmykľavkami, spa a tiež stráženie detí vo veku 4 až 18 rokov. Každý večer sa konajú rôzne tematické udalosti ako napr. minidisko. Počas dňa môžete tiež využívať úžasný animačný program, ktorý je samozrejme zdarma. Hotel leží priamo na súkromnej pláži, ktorá Vám zaistí ničím nerušené súkromie. Zo športovej ponuky môžete využiť tenis, gulečník, ping pong, posilňovňu, aerobik alebo plážový volejbal. Nechajte sa očariť týmto hotelom a zažijete jedinečnú dovolenku.

           12. Long Beach Resort Hotel - 10 šmykľaviek, 83% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/side-alanya/turkler/long-beach-resort-spa/

Hotel v kombinácii so spa pobytmi ponúka jeden z najv§čších aquaparkov Turecka a je spojený so zážitkovým vodným parkom Sealanya Dolphinpaek Seapark. Ten ponúka veľa ďalších vodných aktivít. Je umiestnený priamo na súkromnej pláži a pre deti bude určite jedinečným zážitkom jazda na horskom bicykli alebo kolotoč. Večer hotel ponúka dospelým zábavu vo forme diskoték alebo penových party. Deti môžu byť postrážené hotelovou službou  v jednom zo 4 tematických bazénov s názvami ako Pirate ship alebo Tropical Island. V hoteli samozrejme nájdete aj širokú ponuku wellness a športových aktivít a tak sa v ňom rozhodne nebudete nudiť.

          13. Aqua Fantasy Aquapark Hotel - 31 šmykľaviek, 83% maximálnej spokojnosti

https://www.airstop.sk/dovolenka/turecko/kusadasi-didyma/pamucak-selcuk/aqua-fantasy/

Tento hotel je úplne zameraný na rodiny s deťmi. Preto ponúka veľký aquapark. Pre svojich hostí má však pripravené aj detské ihriská, starostlivosť o detí vo veku 4 až 12 rokov, mini futbal a pláž pomaly spadajúcu do mora. Kulinársku rozkoš ponúka 6 gastronomických reštaurácií, ktoré sa postarajú o lahodné pokrmy. Večer si môžete vychutnať v jednom z deviatich barov. Celý komplex prešiel renováciou v roku 2018, takže poskytuje ten najvyšší luxus.