Najkrajšie hotely v Dubaji

Publikované 19.11.2019

Dubaj, pulzujúca metropola Spojených Arabských Emirátov je známa ako Mekka luxusu. Hotely vystavené podľa najnovších trendov kombinujú lokálne elementy a svetový design. V Dubaji sú hotely rozhodne na jednom z najvyšších úrovní a všetky oplývajú obrovskou dávkou luxusu. Aj napriek tomu by sme Vám chceli predstaviť výber designových hotelov, ktoré sa rozhodne oplatí navštíviť. Tieto hotely si zakladajú na svojej jedinečnej realizácii a každý detail je zľadený. K tomu môžete očakávať jedinečný servis a gastronomické ultra zážitky.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/al-maha-dubai-desert-conservation-reserve/al-maha-a-luxury-collection-desert-resort-spa

Magický hotel nachádzajúci sa na úpätí dubajskej palmy. Izby zariadené ako z rozprávky Tisíc a jedna noc a k tomu rozsiahly areál s jedinečnou záhradou a malebným usporiadaním bazénov. Tešiť sa môžete na výnimočné gastronomické zážitky v miestnych reštauráciách. Následne si môžete oddýchnuť v hotelovom wellness areálu. V tomto hoteli Vás čakajú prekrásne fotogenické zákutia, v ktorých sa budete cítiť ako v orientálnej rozprávke.

https://www.airstop.cz/dovolena/spojene-arabske-emiraty/dubaj/al-maha-dubai-desert-conservation-reserve/al-maha-a-luxury-collection-desert-resort-spa

Tento hotel sa nenachádza pri mori, ale v dubajskej púšti. Duny, ktorý obklopujú tento očarujúci hotel vytvárajú celkom neznámu atmosféru a pocit, že sa nachádzate v prekrásnej oáze. Aj zariadenie hotelu vyzdvihuje arabskú slávu a bohatstvo. Hotelové izby pripomínajú stany púštnych karavan zariadené však najvyšším luxusom. Pokiaľ chcete zažiť aj iné stránky Dubaja a ničím nerušený luxus, tak tento hotel rozhodne odporúčame.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/grand-hyatt-dubai

Hyatt hotel je súčasťou svetového reťazca hotelov, ktorý si zakladá na najluxusnejších hoteloch. Jeho design je moderný, minimalistický a veľmi luxusný. Celý areál má moderný orientálny nádych. Odpočívať môžete priamo pri vode s výhľadom na jedinečný skyline Dubaja. Kúsok od hotelu sa nachádza tiež svetoznámy Wonderland Theme and Water Park, ktorý rozhodne stojí za Vašu návštevu. Hotel sa hodí aj pre rodiny s deťmi.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/jumeirah-beach/nikki-beach-resort-spa-dubai

Hotel sa nachádza priamo pri pláži a jeho ničím nerušený design dokáže rozhodne zaujať. Ubytovanie je poskytované v izbách aj vo vodných vilách s vlastným bazénom a výhľadom na more. Luxusný minimalizmus je motto tohoto hotelu. O gastronomický zážitok sa postará niekoľko reštauračných rôznych chutí a štýlov. Ubytovať sa môžete buď v izbách, suite nebo ultra suite, ktoré sú ozaj nádherné. Nechajte sa okúzliť týmto plážovým hotelom a zažite jedinečnú dovolenku.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/al-maha-dubai-desert-conservation-reserve/bab-al-shams-desert-resort-spa

Tento hotel sa nachádza vo vnútrozemí a jeho highlightom je bazén infinity s výhľadom na púšť. Zariadenie kombinuje modernitu a štýlovú tradíciu. Poskytuje úžasný wellnes ako Satori Spa, parnú saunu, odpočiváreň a masáže. To všetko v orientálnej atmosfére tohoto krásneho hotela.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/renaissance-downtown-hotel-dubai

Renaissance Dowton je jeden z najštýlovejších hotelov. Každý jeho roh je fotogenický. Od lobby, ktorá je držaná v zlato čiernych farbách a luster pripomína kostru pravekého zvieraťa, po bazény, ktoré sa nachádzajú na streche, kde si môžete zaplávať s výhľadom na najvyššiu budovu sveta. Izby sú veľmi moderné a po celom hoteli môžete objavovať prekrásne umenie. Oba bazény vo vyšších poschodiach hotela len umocňujú jedinečný luxus tohoto hotelu.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/the-address-downtown-dubai

Vkusne opulentný luxus francúzskeho palácového štýlu nájdete v hoteli Habtoor palace. Hotel sa nachádza priamo v centre mesta a o gastronomický zážitok sa postará jedna z ôsmich reštaurácií. Oddýchnuť si môžete v jednom z dvoch bazénov, ktoré poskytuje hotelový areál. V hoteli sú použité iba najvyberanejšie materiály ako mramor a vybrané dreviny, ktoré dokresľujú vkusnosť hotela.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/the-fairmont-dubai

Srdcom hotela The Fairmont sú štýlové bazény priamo na streche. V noci sú osvietené a hrajú tak rôznymi farbami. Osvietenie zdôrazňuje krásne ornamenty na dne bazéna. Aj izby sú samozrejme vkusne zariadené. Zo strechy hotelu máte jedinečný výhľad na siluetu mesta Dubaj, ktorú môžete obdivovať aj z Vašich izieb.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/burj-al-arab-jumeirah

Burj al Arab je jeden z najluxusnejších hotelov na celom svete a je tiež známy pod prezývkou plachetnica. Nájdete v ňom iba najluxusnejšie materiály ako zlato a arabské látky, ktoré naplnia predstavu o orientálnom sne. Nachádza sa priamo na pláži. V hoteli nájdete tiež wellness, aquapark, vykurovanie podľa potreby chladené bazény. Zaujímavosťou hotela sú bazény priamo na streche s vyhliadkou na celý Dubaj.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/w-dubai-the-palm

W Dubai sa nachádza priamo na vrchole palmy. Jedná sa o veľmi moderný hotel postavený v bielej farbe s farebnými detaily. To vytvára krásne čistý design. Nachádza sa priamo na pláži a bol otvorený tento rok. Ponúka šesť interkontinentálnych reštaurácií a tak môžete ochutnať napríklad japonskú, kórejskú alebo taliansku kuchyňu. V cene pobytu je tiež AWAY Spa, parná sauna alebo sauna.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/dubaj/armani-hotel-dubai

Predposledný hotel v našom zoznamu je luxusný Armani hotel. Ako už meno naznačuje, tak je zariadený priamo talianskym módnym gigantem. Hotel sa nachádza v najvyššej budove sveta Burdž Chalífa a bol otvorený v roku 2010. Je vybavený nábytkom Armani/Casa a interiéry boli navrhnuté priamo Giorgiom Armani. Priamo v budove sa nachádza svetoznáma Dubai Mall a také najväčší fontána sveta. Hotel je zariadený v zemitých tónoch s vkusnými detailmi. Behom celého pobytu je Vám k dispozícii Lifestyle Manager, ktorý splní Vaše prianie.

https://www.airstop.sk/dovolenka/spojene-arabske-emiraty/dubaj/jumeirah-beach/nikki-beach-resort-spa-dubai

Nikki beach je posledný hotel z našich odporúčaní. Jeho architektonický štýl pripomína hotely z Mykonosu. Biele, modré a veľmi vzdušné priestory. Interiér je priestranný a držaný v zemitých farbách za použitia materiálov ako drevo, kameň a tehla. To vytvára veľmi príjemný interiér, ktorý je teplý avšak luxusný. Občerstviť sa môžete v lahodných hotelových reštauráciach a následne si oddýchnuť v hotelovom wellness. To obsahuje sauny, hammam, parnú saunu, ľadovú sprchu a relaxační priestor. Hotel sa tiež nachádza priamo pri vode, takže nič nebráni rannému kúpaniu s výhľadom na celý Dubaj.