Využite pre dovolenku rakúske CK

Publikované 12.05.2013

Určite ste už počuli o nemeckých a rakúskych CK, ktoré ponúkajú veľmi výhodné last minute zájazdy. Ceny zájazdov, a to hlavne do exotických destinácií a zájazdov v režime last minute, sú v Nemecku a Rakúsku lacnejšie vďaka veľkej konkurencii. Nemecký a rakúsky trh je oveľa väčší ako ten slovenský a je ovplyvnený veľkou kúpnou silou obyvateľstva. On-line predajný systém cez internet zaručuje aj okamžité porovnanie ceny zájazdu u všetkých cestovných kancelárií naraz a tým vám zabezpečí nižšiu cenu ako v klasických kamenných cestovných kanceláriách.

Nemecké a rakúske cestovné kancelárie vám ponúkajú možnosť pozrieť sa do exotických krajín. Cestovanie s nemeckými CK má však aj možné nevýhody. Jednou z nich sú náklady spojené s dopravou na nemecké či rakúske letiská. Je nutné počítať aj s časovou rezervou na cestu do Nemecka. Ale výhody rozhodne prevažujú nad nevýhodami, veríme, že budete spokojní a z dovolenky v exotickej krajine sa vrátite nadšení.

5 dôvodov  prečo zvoliť zájazd od nemeckej a rakúskej CK

  • Väčší trh znamená väčšiu ponuku
  • Väčšia konkurencia znižuje ceny
  • Predajný systém vám garantuje rovnaké ceny ako v cestovnej kancelárii v Nemecku
  • Všetky ceny sú vrátane poplatkov a TÁX - neplatíte nič navyše.
  • On-line aktualizácia voľných miest.

Dovolenka bez strachu o svoje investície

V našej ponuke dovoleniek sú len preverené nemecké a rakúske cestovné kancelárie, ktoré sú poistené proti úpadku v súlade s európskymi smernicami. Nemusíte sa teda báť o svoje investície.

Viac informácií o každej cestovnej kancelárii na našich stránkach nájdete v sekcii rakúske a nemecké cestovné kancelárie.