Termín a dĺžka
28.5. – 21.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
28.5. – 21.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli Hotel Adonis Plaza

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva:
Hotel Adonis Plaza sa nachádza v meste Santa Cruz de Tenerife, asi 8 km od pláže.

Zariadenie:
Hotel pozostáva celkovo z 95 izieb rozložených na 8 poschodiach. K vybaveniu patrí klimatizácia, Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok), hotelový trezor (za poplatok) a konferenčná miestnosť. K dispozícii je tiež reštaurácia a bar, ako aj kadernícky salón. Služby práčovne môžu byť k dispozícii za poplatok. Vonku nájdete slnečnú terasu.

Ubytovanie:
Štandardné izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou, sušičom vlasov, chladničkou, klimatizáciou (centrálne ovládanou), telefónom, pripojením na internet (za poplatok), minibarom (za poplatok), trezorom na prenájom a balkónom. Suity Junior majú súkromnú kúpeľňu (priamo v izbe) so sprchovacím kútom alebo sprchovacím kútom/WC, obývaciu izbu, sušič vlasov, Wi-Fi pripojenie na internet (zdarma), telefón, minibar (za poplatok), trezor na prenájom a balkón.

Stravovanie:
Raňajky a večere sa podávajú formou bufetu.

Šport/Zábava:
Na pláži si môžete u miestnych poskytovateľov rezervovať rôzne vodné športy.

Iný:
- Akceptované spôsoby platby: Euro/Master-Card a Visa.

Dôležité informácie:
Upozorňujeme, že existujú vplyvy na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napr. V prípade pandémie nie sú nikdy vylúčené ani obmedzenia vstupu/výstupu, ako aj všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (letecký hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny a stravovania počas letu vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj vstupné požiadavky, destinácia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registráciu je potrebné vykonať u nasledujúcich leteckých spoločností, inak vám za registráciu na letisku vzniknú dodatočné poplatky. Časy online registrácie a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Online check-in Sun Express najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online registrácia spoločnosti Ryanairplus predbežné overenie, ak je to vhodné, najskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izieb:
Upozorňujeme, že ak obývate dvojlôžkovú izbu s niekoľkými prístelkami, využiteľná plocha izieb sa zníži. Preto odporúčame, aby ste si rezervovali rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela, ak je k dispozícii. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od príslušných regionálnych charakteristík hotelového nábytku.Rada:
Znížená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti vám však radi poskytneme na požiadanie s prihliadnutím na vaše potreby.

Vybavenie

  • Potápanie
  • Wellness
  • Vodné športy
  • Detský bazén
  • WIFI k dispozícii