Veľmi pekná dovolenka, krásne prostredie, veľa možností na výlety aj do okolia. Hotelová reštaurácia trošku stiesnená vzhľadom na ubytovaciu kapacitu, konkrétny čas stravovania pridelený recepciou, aby sa všetci priebežne prestriedali, aj napriek tomu sa tvoril veľmi dlhý rad už pri vstupe a personál koordinovane usádzal každého hosťa. Dosť hlučný priestor a pri pultoch často tlačenica. Jedlo výborné, široký výber, k večeri k dispozícii čistá čapovaná voda zdarma. V izbe by mohlo byť viac odkladacieho priestoru (iba jeden nočný stolík) a tiež by mohla byť bez požiadania automaticky dopĺňaná hotelová kozmetika. Náter na stenách v izbe mal špecifický zápach, ktorý bol občas nepríjemný, ale všade bolo čisto a pri dobrom vetraní to nebol problém. Upratovanie a výmena uterákov na požiadanie. Často bolo počuť hlučných susedov, steny sú asi tenšie, ale dojem nám to nepokazilo. Balkón priestranný aj s posedením, postele pohodlné. Obsluha na prízemí v bare trošku pomalá, nevšímavá a nie úplne prívetivá. Živá hudba v tomto období dvakrát týždenne, bazény sme nevyužili. Aj napriek drobným detailom by som tento hotel určite bez váhania opäť navštívila, všetko je na dosah a zároveň bokom od rušného večerného centra. Mimoriadne otravní, až obťažujúci boli indickí predavači v takmer každom jednom obchode s akýmkoľvek sortimentom.