Zmeniť hľadanie
Termín a dĺžka
10.02. – 05.04. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Upraviť filter
Dátum odletu
Dátum odletu
Počet nocí
Počet nocí
Strava
Strava
Typ izby
Typ izby
Cestovná kancelária
Cestovná kancelária
Letecká spoločnosť
Letecká spoločnosť

Odletové letiská

Miesto odletu
od 460

Odletové letiská

od 460
od 460
od 460
od 612
od 614
  • 28.03. – 04.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • Čedok
Viedeň
Čedok
Viedeň
Priamy let
Časy letov budú upresnené
Priamy letČasy letov budú upresnené
  • 27.03. – 03.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • Čedok
Viedeň
Čedok
Viedeň
Priamy let
Časy letov budú upresnené
Priamy letČasy letov budú upresnené
  • 28.03. – 04.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • Čedok
Viedeň
Čedok
Viedeň
Priamy let
Časy letov budú upresnené
Priamy letČasy letov budú upresnené
  • 29.03. – 05.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • Čedok
Viedeň
Čedok
Viedeň
Priamy let
Časy letov budú upresnené
Priamy letČasy letov budú upresnené
  • 28.03. – 04.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • LMX International
Viedeň
LMX International
Viedeň
Let tam
28.03.2023
16:50
2h 30m
priamy let
28.03.2023
19:20
Let tam28.03.2023
ViedeňPalma de Mallorca
16:50
2h 30m
priamy let
19:20
Let späť
04.04.2023
20:30
2h 30m
priamy let
04.04.2023
23:00
Let späť04.04.2023
Palma de MallorcaViedeň
20:30
2h 30m
priamy let
23:00
  • 27.03. – 03.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • Čedok
Viedeň
Čedok
Viedeň
Priamy let
Časy letov budú upresnené
Priamy letČasy letov budú upresnené
  • 26.03. – 02.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • Čedok
Viedeň
Čedok
Viedeň
Priamy let
Časy letov budú upresnené
Priamy letČasy letov budú upresnené
  • 28.03. – 04.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • LMX International
Viedeň
LMX International
Viedeň
Let tam
28.03.2023
16:50
2h 30m
priamy let
28.03.2023
19:20
Let tam28.03.2023
ViedeňPalma de Mallorca
16:50
2h 30m
priamy let
19:20
Let späť
04.04.2023
20:30
2h 30m
priamy let
04.04.2023
23:00
Let späť04.04.2023
Palma de MallorcaViedeň
20:30
2h 30m
priamy let
23:00
  • 27.03. – 03.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • LMX International
Viedeň
LMX International
Viedeň
Let tam
27.03.2023
17:20
2h 30m
priamy let
27.03.2023
19:50
Let tam27.03.2023
ViedeňPalma de Mallorca
17:20
2h 30m
priamy let
19:50
Let späť
03.04.2023
06:30
2h 30m
priamy let
03.04.2023
09:00
Let späť03.04.2023
Palma de MallorcaViedeň
06:30
2h 30m
priamy let
09:00
  • 27.03. – 03.04.
  • 7 nocí
  • Bez stravy
  • LMX International
Viedeň
LMX International
Viedeň
Let tam
27.03.2023
17:20
2h 30m
priamy let
27.03.2023
19:50
Let tam27.03.2023
ViedeňPalma de Mallorca
17:20
2h 30m
priamy let
19:50
Let späť
03.04.2023
06:30
2h 30m
priamy let
03.04.2023
09:00
Let späť03.04.2023
Palma de MallorcaViedeň
06:30
2h 30m
priamy let
09:00

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou