Airtours

Airtours ponúka najluxusnejšie zájazdy do vybraných 4 až 6 hviezdičkových hotelov. Unikátny zážitok začína priamo pri Vašich dverách. Získate jedinečný a osobný zážitok, ktorý však flexibilne reaguje na Vaše požiadavky. Airtours sú značkou TUI a ponúkajú luxusné zájazdy do všetkých destinácií  sveta.

Cestovná kancelária TUI je najväčšou cestovnou kanceláriou nielen v Nemecku, ale iv celej Európe. Bola založená už v roku 1968 a do dnes ponúka pre svojich klientov nadštandardné služby týkajúce sa jednak objednanie samotných leteniek, tak aj kompletných zájazdov. Cestovná kancelária TUI vlastní viac ako 3500 cestovných agentúr, 285 hotelov v 28 krajinách sveta, letecké linky aj lode na okružnej cesty.

S Airtours si môžete užívať maximálne služby. Môžete si sami vybrať hodinu, kedy sa chcete prihlásiť alebo odhlásiť v hoteli, získate tiež izby vyššej triedy a voľný vstup do spa. Na vybraných nemeckých letiskách môžete tiež bezplatne navštíviť letiskový salónik. S Airtours máte možnosť cestovať so spoločnosťou, ktorá urobí maximum pre slnenie  Vašich snov.

TUI Deutschland GmbH
Karl-Wiechert-Allee 23
DE-30625 Hannover 
Tel.: Tel: +49 (0) 511 - 567 86 19
E-Mail: serviceteam@airtours.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Airtours <<<

 

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie