BigXtra X

BigXtra X

BigXtra Touristik X GmBH je jedna z najväčších spoločností zaoberajúcich sa priamym predajom zájazdov koncovým zákazníkom. Sídlo spoločnosti je, rovnako ako u ostatných členov FTI Group v nemeckom Mníchove. Spoločnosť sa zaoberá zájazdmi do Spojených arabských emirátov, okružnými plavbami alebo aj krásnymi destináciami v Nemecku, Rakúsku, Taliansku a v Stredomorí. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a o päť rokov neskôr sa stala súčasťou skupiny FTI.

Skupina FTI je spoločnosť cestovných kancelárií so sídlom v Mníchove. Bola založená v roku 1983. V prvých rokoch sa špecializovala na zájazdy na Maltu a priľahlé ostrovy. Neskôr sa však rozrástla a teraz je štvrtou najväčšou spoločnosťou cestovných kancelárií v Európe s dcérskou spoločnosťou vo Švajčiarsku a pobočkami v Rakúsku, USA, Malte, Francúzsku a Ázii. Ďalšími dcérskymi spoločnosťami sú tiež cestovné kancelárie 5 vor Flug a BigXtra. Skupina FTI má momentálne cez 7000 zamestnancov po celom svete. V  rokoch 2015/2016 cestovali s FTI viac než 4,7 miliónov zákazníkov pričom ročný obrad mala vo výške nad 2,75 miliárd Eur.

K najobľúbenejším lokalitám patrí Stredozemné more, Turecko, Malta, Egypt, Taliansko, ale aj vzdialenejšie ciele ako je napríklad Thajsko

BigXtra Touristik GmbH
Landsberger Strasse 88
München DE-80687
Tel.:+49 89-71045 4200
E-Mail: reisebuero@bigxtra.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie BigXtra X <<<

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou