BigXtra

BigXtra

BigXtra Touristik GmBH je jedna z najväčších spoločností zaoberajúci sa priamym predejom zájazdov konečným zákazníkom. Sídlo spoločnosti je, rovnako ako u ostatných čleov FTI Group v nemeckom Mnichove. Spoločnosť sa zaoberá so zájazdmi do Spojených arabských emirátov, ale tak isto aj okružnými plavbami alebo krásnými destinácimi v Nemecku, Rakúsku, Talianskul a Stredomorí. Spoločnosť bola založená v roku 2001 a o päť rokov neskôr sa stala súčasťou skupiny FTI.

Skupina FTI je cestovná kancelária, ktorá existuje už od roku 1983 a svoje sídlo má v nemeckom Mníchove. V prvých rokoch usporiadala zájazdy hlavne na Maltu a okolité ostrovy. Od tejto doby bol rast firmy však enormný a dnes je štvrtou najväčšou cestovnou kanceláriou v Európe s dcérskymi spoločnosťami vo Švajčiarsku a pobočkami v Rakúsku, USA, Malte, Francúzsku a Ázii. Dalšie dcérske spoločnosti sú tak isto cestovné kancelárie 5 vor Flug a BigXtra. Skupina FTI má cez 7000 zamestnancov po celom svete. V rokoch 2015/2016 cestovali s FTI cez 4,7 miliónov zákazníkov a mala ročný obrat 2,75 miliard Eur. 

K najobľúbenějším lokalitám patrí Stredozemné more, Turecko, Malta, Egypt, Taliansko, ale i vzdiaľenejšie ciele ako je napríklad Thajsko

BigXtra Touristik GmbH
Landsberger Strasse 88
München DE-80339
Tel.:+49 089-71045 4200
E-Mail: reisebuero@bigxtra.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie BIGXTRA <<<

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou