DERTOUR

DERTOUR

Dertours sú najstaršou cestovnou kanceláriou na nemeckom trhu. Vznikli v roku 1917 v Berlíne, kde sa nachádza firemné sídlo až doteraz. Od tejto doby sa firma enormne rozrástla a dnes je jednou z najväčších cestovných kancelárií na nemeckom trhu. Ročný obrat firmy sa pohybuje okolo 155,7 miliónov Eur, a cez 766 zastupujúcich kancelárií produktov Dertours po celom svete. Dnes sú Dertours 100% dcérskou spoločnosťou Rewe Group.

Dertours si môžete vytvoriť úplne individuálnu dovolenku tak, aby úplne vyhovovala všetkým Vaším požiadavkám. Môžete si vybrať s ktorou leteckou spoločnosťou sa chcete dopraviť do destinácie, je celkom na Vás akú dĺžku pobytu si zvolíte, voľba hotela a napríklad aj výber auta, aké si chcete prenajať. V ponuke sú letecké zájazdy, zájazdy autom i vlakom a môžete si vybrať medzi hotelom, letnou vilou alebo dovolenkovým apartmánom.

Tento usporiadateľ zájazdov je vedúci na trhu pre cesty do vzdialených lokalít ako je Severná Amerika, Austrália, Nový Zéland, Spojené Arabské Emiráty a Ázia. Aj tieto cesty sú úplne flexibilné a celkom sa prispôsobia Vaším požiadavkám. Pokiaľ chcete spoznať počas Vašej dovolenky viac štátov naraz, a navštíviť rozmanité kultúry, tak si môžete vybrať zo širokého spektra plavieb na zaoceánskych lodiach, keďže Dertours ponúkajú plavby po všetkých svetových moriach. More môžete precestovať tiež na plachetnici. Pre milovníkov športu sú pripravené mnohé aktívne zájazdy. Môžete cestovať za tenisom, užívať si vrcholky hôr pri horolezectve, alebo hrať golf na jednom z ponúkaných pobytov. Dertour nezabúda ani na milovníkov kultúry. Môžete si vybrať z veľkej ponuky zájazdov do európskych miest, kde máte možnosť vybrať si z ponuky vstupeniek na muzikály, koncerty klasickej hudby alebo do múzeí. Od roku 1956 je tiež najväčším poskytovateľom zájazdov na športové udalosti, a tak s nimi môžete navštíviť preteky Formule 1, New Yorský maratón i zápasy Bundesligy.

Nezáleží, či chcete cestovať do vybraných päť/šesť hviezdičkových hotelov alebo na koncert klasickej hudby, všetko nájdete v ich ponuke. Táto firma, ktorá je už cez 50 rokov oficiálnym partnerom Olympijských hier, Vám splní všetky Vaše priania.

DER Touristik Deutschland GmbH
Emil-von-Behring-Str. 6
DE-60439 Frankfurt
Tel.:+49 69 9588-00
Mail:service@dertour.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie DERTOUR <<<

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou