ETI

ETI

Express Travel International Reisen alebo skrátene ETI sú od roku 1998 jedným z najväčších organizátorov zájazdov v celom Nemecku. Boli založení Majou-Jennifer Köhl a jej manželom ako rodinná spoločnosť. Krátko nato sa rozrástli a stali sa jedným z najvyhľadávanejších poskytovateľov zájazdov do Egypta v Nemecku. Ponúkajú vysokú kvalitu a vybrané hotely. K ich spoločnosti patrí tiež veľmi oceňovaný reťazec RED SEA Hotels, ktorý vlastní už viac ako 17 hotelových komplexov v celom Egypte.  Pokiaľ by ste chceli podniknúť plavbu po Níle, tak si môžete vybrať jednu z lodí ich flotily GRAND CRUISES. ETI sa veľmi rýchlo etablovali v nemecku a v roku 2005 otvorili svoju prvú pobočku aj v Rakúsku. Teraz majú pobočky tiež v Londýne, Zűrichu, Bratislave a Budapesti.

ETI ponúkajú vybrané egyptské destinácie. V ich ponuke však sú i cesty do Chorvártska, Grécka, Bulharska, Portugalska a Kanárskych ostrovov. Môžete si vybrať medzi relaxovaním pri pláži, potápaním sa v Červenom mori alebo golfovou dovolenkou. ETI kliadie dôraz na vybrané hotely a stopercentnú zákaznícku spokojnosť.

Pokiaľ hľadáte osvedčeného organizátora zájazdov, ktorý ponúka preverené ubytovanie a stopercentný servis, je ETI Reisen presne tým správnym partnerom.

Express Travel International GmbH
Karlsplatz 3
AT-1010 Wien
Tel.:+420 272011311
Mail:info@ck-eti.cz

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie ETI <<<

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou