Ferien Touristik

Dynamická cestovná kancelária FERIEN bola založená v roku 2000 a jej produkty sú predávané vo viac ako 6000 cestovných agentúrach a najvýznamnejších onlinových portáloch. FERIEN Touristik kladie veľký dôraz na dôkladne vyškolený personál, ktorý Vám pomôže so všetkým potrebným a splní všetky Vaše priania. Od roku 2017 sú súčasťou koncernu OTI Group, ktorá za 25 rokov zorganizovala zájazdy pre 18 miliónov cestujúcich. Do tejto skupiny patria tiež známe značky ako ODEON Tours, Coral Travel, Sunmar und Wezyr Holidays.

FERIEN Touristik si zakladá na najaktuálnejších cenách a týmto získava pre svojich klientov najnižšie ceny. Ponúka individualizované a flexibilné paušálne zájazdy z výhodných linkových, charterových a lowcoastových letov. Ponúka cez 4000 hotelov. V ponuke má všetko od výhodných 3 hviezdičkových hotelov po najluxusnejšie 6 hviezdičkové hotely v kúpacích a dovolenkových destináciách. Vďaka príslušnosti k OTI Group majú k dispozícii veľké množstvo hotelov s najvýhodnejšími cenami.

Najaktuálnejšie zájazdy Vám ponúka FERIEN Touristik vždy s výhodnou cenou a postará sa aj o Vašu absolútnu spokojnosť. Dôraz je kladený na každodennú aktualizáciu cien, aby dovolenky s FERIEN Touristik boli čo najvýhodnejšie.

FERIEN Touristik GmbH
Emanuel-Leutze-Str. 8
Düsseldorf DE 40547
Tel.: +49 (0)211 68 771 185
E-Mail: service@ferien-touristik.de

 

>>> Vyberte si last minute zájezdy od cestovní kanceláře Ferien Touristik - FER<<<

 

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie