ITS

ITS Reisen existujú od roku 1970 a patria s Billa Reisen, Dertours, Jahn Reisen a Meier Weltreisen do Rewe Group. Rewe Group sú druhým najväčším poskytovateľom zájazdov v celom Nemecku s ročným príjmom 2,9  miliárd Eur. V roku 1995 expandovali do Rakúska a v roku 2006 otvorili svoje cestové kancelárie dokonca aj v Rusku. O tri roky neskôr otvorili svoju prvú pobočku taktiež v Prahe.

Z členov Rewe Group má spoločnosť ITS najväčšiu ponuku hotelov všetkých ponúkaných zájazdov skupiny. Zameriavajú sa hlavne na ponuku troch až štvor hviezdičkových hotelov. Fokus firmy sa zameriava na rodinné dovolenky pre mladých s deťmi, ale taktiež pre singles s deťmi. Majú jedinečné zľavy pre malé rodiny, ale tiež fixne znížené ceny pre celé rodiny. V ich ponukách nájdete diaľkové ako aj stredne dlhé lety, alebo aj možnosť voľby vlastnej prepravy do hotela. Ponúkajú tiež zájazdy do všetkých európskych miest. Všetky hotely je možné si jednotlivo zarezervovať. S ITS Reisen môžete navštíviť  viac ako 50 krajín, napr. aj Afriku, alebo krásny Karibik, môžete preskúmať všetky zaujímavosti USA, Malajzie, Singapuru alebo navštíviť indický Taj Mahal. Do top desiatky najviac predávaných destinácií patrí Grécko, Taliansko, Španielsko, Nemecko a Francúzsko alebo Turecko. Špeciálnou ponukou cestovnej kancelárie ITS Reisen sú zájazdy na miesta natáčania známych filmov a seriálov.

S touto spoločnosťou môžete  navštíviť originálne lokality natáčania oscarového La La Land, Mission Impossible, marockou púšť, v ktorej sa natáčali Star Wars, alebo Dublin, v ktorom sa natáčal Trainspotting. Pre milovníkov Games of Thrones ponúkajú cesty do Kráľovského Prístaviska alebo aj kúzelného Dubrovníka.

Veľký dôraz kladú na kultúrne, ekonomické, sociálne a ekologické podmienky ponúkaných štátov, tak aby sa jednalo o turizmus s nízkou záťažou životného prostredia. ITS Reisen za svoje služby získala veľa ocenení ako napríklad obdivuhodné ocenenie od Stiftung Warentest.

ITS DER Touristik Köln GmbH
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140-144
DE-51149 Köln
Tel.:+49 220342120
Mail:service@jahnreisen.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie ITS <<<

 

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie