Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

ITT

ITT Reisen  bola založená pred viac ako 20 rokmi v nemeckom Düsseldorfe a zameriava sa na cesty do Turecka. V destináciách majú vlastné agentúry, ktorých perfektne preškolený personál  sa na mieste stará o stopercentnú spokojnosť všetkých klientov. ITT Reisen sú skvelé ceny s prvotriednym servisom, Od roku 2006 ponúkajú taktiež stavebné kamene. S týmito máte možnosť si individuálne zostaviť vlastný zájazd celkom podľa vašich prianí a požiadaviek. Možete si vybrať všetko od letu, transferu, hotelu, po prenájom auta. Všetko je úplne na vás podľa vašich preferencií. Napríklad v balíčku Family Pur máte skvelé ponuky pre celú rodinu a špeciálne vytvorené zájazdy pre rodiny s deťmi. V balíčku s výletmi si môžete individuálne vytvoriť vlastný výlet, ktorý zodpovedá vašim predstavám.

V posledných rokoch ITT svoju ponuku rozšírila od zájazdov do Turecka po cesty do celého sveta. Môžete s nimi odcestovať na víkendové nákupy do Paríža, na kúpanie do Karibiku, na šnorchlovanie k Červenému moru alebo sa prechádzať ulicami dych berúceho New Yorku. S ITT Wellness máte tú možnosť vybrať si z rozsiahlej ponuky kúpeľných pobytov, ktoré sa postarajú o vašu relaxáciu.

ITT ponúka veľký výber first moment zájazdov, ktoré sú za skvelé ceny. Majú samozrejme i výhodné zájazdy a last minute pobyty. Vďaka možnosti personifikovať zájazd bude zohľadnené každé vaše želanie. ITT ponúkajú svojim zákazníkom perfektne organizované zájazdy s príjemnými cenami.

ITT GmbH
Oststrasse 115
DE-40210 Düsseldorf
Tel.:+49 (0)211- 386 90 - 400
E-Mail: service@sunitt.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie ITT <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie