Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Dominikánská republika, Cabarete

Viva Wyndham Tangerine

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
90 %
 • J. L.
 • 14.02 - 28.02.2021

Napriek mnohým obmedzeniam v súvislosti s covidom , dovolenka splnila svoj účel a boli sme spokojní s celkovou atmosférou a prostredím.

 • 90 %

  Služby hotela

  Ak niečo nefungovalo, stačilo skočiť na recepciu a o všetko sa postarali, prípadne vymenili izbu - bez problémov a bakšišu. Zariadili PCR testy, vytlačili letenky, či iné potrebné dokumenty, informovali o dôležitých zmenách, či nariadeniach. Profesionálny prístup.

 • 90 %

  Izba

  Izba čistá, denne uprataná, čisté uteráky, klimatizácia v poriadku, sedenie na terase,pekný výhľad. Karty od izby sa rýchlo zmagnetizujú - pozor na mobil ! 3x sme museli dávať naprogramovať. Internet aj na izbe, pri bazéne, v reštaurácii - malé výpadky bežné, ale dá sa.

 • 80 %

  Pláž a okolie

  Nádherné prostredie, žiadne slnečníky nie sú potrebné, lebo môžete vylihovať v tieni paliem. Pozvolný vstup do mora, čistá, upravená pláž, vyhrievaný bazén. Pozor - vietor každý deň - hlavne poobede, ale niekedy už od rána. Veľké vlny a piesok všade. Milovníci vodných športov si prídu na svoje! My sme si požičali motorku a šli si zaplávať na neďaleké pláže - Alicia beach, Sossua beach - 10 - 15 km. Na recepcii je cenník taxi - pomerne lacno sa dá dostať na pokojné pláže a spoznať okolie. Výlety sme si zakúpili u plážových predajcov, prípadne v meste - lacnejšie ako u delegáta a bez problémov - doporučujeme.

 • 70 %

  Šport, voľný čas

  Animátori sú vynikajúci, ale vzhľadom na malú obsadenosť hotela /20 - 30%/, ich činnosť bola značne obmedzená.

 • 90 %

  Strava

  Strava bola pestrá, chutná, každý si mohol vybrať...Po piatich dňoch sa však prešlo na servírovanú stravu v reštaurácii, kde sa vyberalo z menu. Chvíľu nám trvalo, kým sme si na to zvykli - nie preto, že by strava bola menej chutná - práve naopak, bola výborná a lahodila aj oku, ale museli ste tam sedieť na zadku hodinu , objednávať si a čakať - hoci ste chceli len niečo malé a rýchlo . Zvykli sme si, personál sa snažil a nemohol za to - proste zase obmedzenia!