Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Egypt, Makadi Bay

Grand Waterworld Makadi Hotel

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
30 %
 • M. M.
 • 07.11 - 14.11.2021

V hoteli som bola po 4x a dosť ma sklamal. Pochybujem , že sa tam ešte vrátim. Aj keď hotel je krásny a má potenciál byť vynikajúcim hotelom, veľmi zle je nastavený. Má veľa krásnych reštaurácii, ktoré sa nevyužívajú , radšej preplnený hotel a jeho návštevníkov nechajú sa tlačiť v dvoch reštauráciách. V týchto dvoch reštauráciách neustále bojujete o miesto, o príbor o čistý stôl a tiež o jedlo. Je nepochopiteľné , že v horných reštauráciách pár čašníkov nestíha a napr. v mexickej postáva 6 čašníkov a nemá prácu. Sú tam ale aj veľmi milí a schopní ľudia, ktorí si svoju prácu robia svedomito.

 • 30 %

  Služby hotela

  Služby sú naozaj hrozné, oproti minulým pobytom , hotel ide dolu vodou. Nepripisujem to personálu aj keď je prepracovaný a zrejme aj oni majú dosť toho, neustále sa na niečo vyhovárať. Chýbali lyžice, taniere, príbory, poháre, nebolo pivo, chýbalo jedlo v ševingoch. Izbu sme po príchode menili a na počudovanie majú aj krásne čisté izby, ale bolo mi záhadou, podľa akého kľúča ich prideľujú , ak im nezáleží ani na stálych zákazníkoch. Red sea hoteli navštevujeme viac ,ako 10 rokov.

 • 90 %

  Izba

  Spokojní s izbou sme boli až po výmene. Prvá bola potuchnutá, na prízemí s plesnivou vaňou. Druhá izba bola pekne uprataná čistá a voňavá. V izbách už nie sú kanvice a tiež už nie sú v kúpelni malé šampóny a mydlá. Izby sú krásne priestranné s terasou alebo balkónom.

 • 90 %

  Pláž a okolie

  Pláž je výborná, piesočnatá, veľa možností na šnorchlovanie. Výborný prístup do mora.

 • 50 %

  Šport, voľný čas

 • 30 %

  Strava

  Strava vôbec nezodpovedá 5 hviezdičkovému hotelu aj keď je veľmi chutná. Neustále sa však opakuje to isté. Ak prídete v zlý čas, nájdete prázdne ševingy. Neustále stojíte v radoch na všetko, hlavne na grilované jedlá. Pre mňa je absolútne neprípustné aby vám niekto v hviezdičkovom hoteli , zhraboval zvyšky jedál za chrbtom , ak chcete stráviť príjemnú večeru.