Skvělé jídlo, byl jsem v Marse už asi v 5 hotelech a tenhle byl suveréně nejlepší.
Origo soft drinks, personál mega příjemný, DND vlaječky u ručníků, pláž je slabší, snorchlovani z mola taky slabsi, ale zase mate 10 minut abu dabbab, a vylet s diving school na plazi rozhodne doporucuji.
Zobraziť viac
Marta C.
Február 2026
100 %
Doporučuji
Zobraziť viac
Ivan B.
Február 2026
100 %
V Marsa Alam jsme byli vícekrát, vždy v hotelích společnosti Jaz. V Sataya Resortu jsme byli poprvé a moc se nám tam líbilo. Krásný moderní hotelový komplex s mnoha restauracemi a bazény přímo u moře jen 30 minut jízdy z letiště.
Wi-Fi spolehlivě funguje snad na každém místě resortu!
Ďalšie fotky(+ 16)
Zobraziť viac
Pavel S.
Júl 2025
100 %
Vše v naprostém pořádku.
Zobraziť viac
Vitalij H.
Jún 2025
90 %
Krasný rezort , spokojenost
Zobraziť viac
Alena M.
Apríl 2025
100 %
Bylo to krásné
Zobraziť viac
Vítězslav C.
Marec 2025
100 %
Celkový dojem velmi dobrý..
Zobraziť viac
Jindřiška C.
Október 2024
90 %
pěkný resort, čisto, udržovaná zahrada
Zobraziť viac
Iryna O.
August 2024
90 %
Hotel byl Dobry.Za nás málo aktyvit.80% byly italské hosty a 90% animace byly v italštině.jídlo,úklid nemam co vytknout.
Zobraziť viac
Pavol F.
Marec 2024
100 %
perfektná dovolenka
Zobraziť viac
Jitka H.
Marec 2024
100 %
Velká spokojenost, hotel a služby se přibližují evropskému stylu. Doladit pár drobností. Přizpůsobit koupání v moři, pokud to lze.
Ďalšie fotky(+ 1)
Zobraziť viac
peter k.
Marec 2024
100 %
Super dovolenka
Zobraziť viac
Lenka Z.
Jún 2023
80 %
Plaž byla hrozná
Zobraziť viac
Dominika F.
November 2022
100 %
V Egyptě jsme byli počtvrté. Vždy Marsa Alam a vždy 4 a více hvězdiček. Dovolená byla opravdu výrazně lepší, jak v ostatních hotelích, ačkoliv i ty předchozí byly skvělé. Služby personálu se značně lišily od předchozích. Nikdo neotravoval, neškemral o peníze. Když personál viděl, že může udělat něco navíc, ihned provedl. Přišla jsem na svačinu v čas, kdy už byla ukončena a pracovníci mi udělali něco extra. Samozřejmě se nedostatky našly. Měli jsme dítě v kočárku, ubytování ve 2. patře. Výtah občas nejel. Což mě neskutečně štvalo. Takže to bylo velké mínus, dát dítě s kočárem do poschodí. Jídlo bylo dost překořeněné a přesolené, i na mě, natož pro dítě. Celkově jídlo bylo stále stejné a nic moc chuťově barevné. Mezi snídaní, obědem a věčeří se v podstatě nedalo najíst. Což je pro děti dost bída. Cukrová vata a popcorn není podle mě snack. Snack by měl být i něco teplého, třeba pizza. Pak nás trochu naštvalo, že nám sbalili v 5 hodin věci od bazénu a odvezli. Nikdo nám neřekl, že se bazén zavírá takhle brzo. Cesta sjednaná z hotelu do Port Galib. Tragédie, řidič jel s námi a 3 malými dětmi asi 140 km/hod. Při cestě zpět nás nechtěl ani nabrat a odvézt. Nejvíce jsem ale byla naštvaná, že žádný barman vám nedovolí odnést své pití mimo bar. TAkže is nemůžete sednout večer na balkoně a popíjet. Mají nedostatek skleniček, což na tak úspěšném hotelu katastrofa.
We were in Egypt for the fourth time. Always Marsa Alam and always 4 stars or more. The holiday was really significantly better than in other hotels, although the previous ones were also great. The services of the staff were quite different from the previous ones. No one bothered, no one asked for money. When the staff saw that they could do something extra, they immediately did. I came to the snack time when it was finished and the staff did something extra for me.
Of course there were flaws. We had a baby in a stroller, accommodation on the 2nd floor. The elevator sometimes did not run. Which really pissed me off. So it was a big minus to put a baby with a pram upstairs. The food was quite over-seasoned and over-salted, even for me, let alone for a child. Overall, the food was still the same and nothing very colorful in taste. There was basically nothing to eat between breakfast, lunch and dinner. Which is quite a misery for children. Cotton candy and popcorn is not a snack in my opinion. The snack should also be something warm, for example pizza. Then we were a little upset that they packed up our things from the pool at 5 o'clock and took them away. No one told us that the pool closes so early. The journey arranged from the hotel to Port Galib. Tragedy, the driver was driving with us and 3 small children at about 140 km/h. On the way back, he didn't even want to pick us up and take us away. But I was most annoyed that no bartender would let you take your drink outside the bar. So you can't sit on the balcony in the evening and drink. They have a shortage of glasses, which is a disaster in such a successful hotel.
Chceli by sme Vám poskytnúť tie najlepšie zájazdy. K tomu potrebujeme používať súbory cookies. Vďaka nim môžeme merať, vyhodnocovať a poskytnúť Vám tu najvhodnejšiu ponuku našich zájazdov na internete. Viac o cookies
Chcem si vybrať podľa seba
Nevyhnutné
aby web fungoval
vždy aktívne
Nevyhnutné cookies pomáhajú k tomu, aby bola webová stránka použiteľná s fungujúcimi základnými funkciami ako navigačné stránky a prístup k zabezpečeným sekciám webových stránok. Webová stránka nemôže správne fungovať bez týchto cookies.
Analytické
kde sa na webu pohybujete
Analytické cookies nám pomáhajú k tomu, aby sme porozumeli, ako návštevníci používajú webové stránky. Anonymne zbierajú a zdieľajú informácie.
Marketingové
pre zobrazenie relevantnej ponuky
Marketingové cookies používame na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobraziť personalizovanú reklamu, ktorá je užitočná a zaujímavá pre jednotlivého používateľa, a tým hodnotnejšia pre vydavateľov a inzerentov iných strán.