Hotel je nově otevřený, krásně řešený, personál profesionální, vždy usměvavý a připravený vyřešit vše, co potřebujete. Hotel je téměř 100% bezbariérový, pouze na pláž je nutno překonat několik schodů. Pláž je široká, hotel je stavěn tak, že na samotné pláži zřejmě nemá deštníky s lehátkama, což ale vůbec nevadí, protože krásná široká a mnoho kilometrů dlouhá pláž sousedí přímo s areálem bazénů, kde je lehátek dostatečné množství. Před hotelem na pláži můžete každým dnem vidět místní rybáře, kteří rádi přivítají vaši pomoc při vytahování sítí. V okolí se nachází množství restaurací a místních obchůdků, kde si vámi všichni rádi popovídají, nabízejí své zboží, ale nic nevnucují a pokud slušně odmítněte, s úsměvem poděkují. Vzhledem k tomu, že jsme v hotelu byli po sezoně, večeřeli jsme ala card, což obsahovalo tři chody. Velmi chutné jídlo zde připravuje kuchař ze Srí Lanky, který se čas od času přišel zeptat, jestli nechceme připravit něco speciálního. Tuto možnost jsme nevyužili, protože nabídka jídel byla dostatečně pestrá. Gambie je sice chudá země, ale plná milých a usměvavých lidí. Sport a volný čas můžete trávit jak organizovaně, tak po své ose a záleží na každém, jak si vše užije. My jsme si dovolenou užili na více než 100%. Češi cestující do této země nepotřebují vízum ( Slováci ano) - tuto informaci si lze potvrdit na oficiálních stránkách letiště v Banjulu, kde jsou taxativně vyjmenovány všechny země a požadavky na vstup do země.
Gambie je krásná země, kam se určitě rádi brzy vrátíme.