Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Maledivy, Kaafu (sever Male) Atoll

Summer Island Maldives

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
90 %
 • M. N.
 • 12.11 - 20.11.2021

Krásna dovolenka, dobrý pomer cena : kvalita. Ostrov s nie veľa ľuďmi, ale zase nie samota. Príjemné vypadnutie zo všedných dní. Najväčšie plus bolo tyrkysové more a jemný bledučký piesok. Pohľad večer na oceán s drinkom v ruke upokojoval. Drobné nedostatky opísané nižšie, ale výrazne neznížili celkový dosť dobrý dojem.

 • 90 %

  Služby hotela

  Čašníci milí, ochotní. Oslavovali sme tu 20.te výročie svadby a keď sme to nahlásili na recepcii, recepčná si to zapísala a v ten deň nám vyzdobili stôl, kde sme večerali a upiekli chutnú tortu. Kým sme boli na večeri, upratali nám postele a z kvetov urobili výzdobu s nápisom Happy anniversary. Bolo to veľmi milé. Tiež bola možnosť antigén. testu na hoteli pred odchodom a ako sľúbili, tak aj splnili - vytlačené potvrdenie o výsledku sme dostali pred odchodom. Čo bolo ale dosť veľké (ak nie najväčšie mínus - po areáli ostrova chodili štyria kohúti a pravidelne nás ráno (veľmi skoro ráno) budili. Sťažovalo sa na to viac hostí, bolo nám sľúbené, že ich pochytajú a zatvoria. Žiaľ, do konca dovolenky nebola zmena a kikiríkali zavčasu až do posledného dňa. Možno by sme si do budúcna doplatili transfer hydroplánom, rýchloloď cestou tam bola veľmi nepohodlná, nadskakovanie bolo tvrdé - ak má niekto problém s platničkami, radšej sa tomuto dopravnému prostriedku vyhnite.

 • 100 %

  Izba

  Jednoduchá izba, čistá, pohodlná, možnosť zaliať si Nescu a čierny čaj na izbe, dostatok pitnej vody. Dostupná wifi. Páčila sa nám kúpeľňa s čerstvým vzduchom a výhľadom na zeleň - príjemné prepojenie interiéru s exteriérom. Trochu sme si museli zvykať na jašteričky, ktoré občas vbehli do kúpeľne (na steny), ale treba mať na mysli, že ide o exotiku - nielen bujná flóra, ale aj fauna :-) Jašteričky boli plaché a drobné, takže zvládnu to aj citlivejšie nátury.

 • 100 %

  Pláž a okolie

  My sme mali izbu (č. 309) otočenú na neveternú stranu, čo bolo oveľa lepšie, pretože jednak menej veterno a jednak jemnejšie vlnky. More krásne, čisté, priezračné, teplučké (polovica novembra). Najteplejšie a najkrajšie, čo sme zažili (porovnanie s Dominikánskou rep., s Dubajom, Egyptom a pod.) Šnorchlovanie ponad koraly bolo pekné, rôzne druhy rýb. Lehátka na pláži by možno potrebovali vymeniť matrace, ale keďže sa na ne môžu dať hotelové osušky, nevadilo to nejako veľmi. Ostrov menší, ale kto má chuť sa prechádzať, dá sa - aj vo vnútri po cestičkách medzi stromami a palmami, aj pozdĺž mora. Osobne sme veľmi oceňovali možnosť chodiť celý pobyt naboso. Krásna dovolenka, rezort odporúčame.

 • 100 %

  Šport, voľný čas

  Prišli sme najmä kvôli plávaniu v čistom teplom mori a to sme si užili dosýta. Tiež sme hrali stolný tenis, biliard, šach, stolný futbal... Jedna z našich najobľúbenejších činností bolo večerné sedenie na terase v bare a pozeranie na šíro-šíre more - skvelý relax po náročných pracovných dňoch.

 • 90 %

  Strava

  Dobrá strava, aj keď sme v niektorých rezortoch zažili lepšiu. Dosť jedál s kari korením. Zákusky a koláče boli výborné. Každý deň možnosť sushi, rôzne druhy mäsa. Hovädzie nevedia dobre pripraviť, ale ryby a zvlášť tuniak boli fajn. Hladní sme nezostali :-)