Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

preview image
Turecko, Evrenseki

Adalya Artside

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
80 %
 • D. P.
 • 27.10 - 03.11.2021

Dovolenka splnila naše očakávania - prísť si oddýchnuť na konci októbra k moru, načerpať ešte nejaký vitamín D zo slnka. Počasie bolo priaznivé, zo 7 dní 1 deň aj noc v kuse pršalo, ostatné dni bolo väčšinou príjemných 24-25 stupňov - nefúkal vietor, čo bolo pocitovo pri tejto teplote super.

 • 80 %

  Služby hotela

  Personál sa nám zdal mierne demotivovaní/smutní - samozrejme, že nie všetci, svoj podiel má na tom aj táto doba korony, privítala by som tam viac usmiatého/pozitívne naladeného personálu - nemali sme tam osobne ale žiaden problém s nikým, fotograf nám sľúbil, že v prípade, ak si vyberieme z fotiek nám ich vytlačia a pošle aj emailom (chodili tam s papágájom a leguánom a fotili "náhodne" hostí len tak). Keď sme chceli namiesto 3 fotiek 2, tak povedal, že 2 nám posielať elektronicky nebude :D Mohol to povedať na začiatku a nevznikli by tieto zbytočné motanice, snažil sa síce obchodníčiť, ale cestou "vydierania" sa nám to nepáčilo. Trezor je za poplatok, check-out je o 12:00, chceli sme si ho predlžiť o 1hodinu neskôr - pýtali si za to poplatok 30 €.

 • 90 %

  Izba

  Izba bola pekná, každý deň uprataná, vody doplnené každý deň, hotel bol po rekonštrukcii a bol fajn.

 • 90 %

  Pláž a okolie

  Pláž veľká, lehátok dostatok, pozvoľný vstup do mora, teplota mora bolo príjemná aj v čase našej dovolenky na konci októbra/sezóny. Z hotela na pláž to bolo pár minút peši, po ceste na pláž bol "bar", kde robili čerstvé štavy z granátových jabĺk za 1 €, ktoré boli super chuťovo + vitamínovou bombou - odporúčame si tam dať :) Masáž v hoteli sme neskúsili, pár, ktorých sme tam spoznali chválili masáže oproti hotelu, ktoré boli o dosť lacnejšie, ale okrem ceny boli veľmi spokojní aj s masážou.

 • 70 %

  Šport, voľný čas

  Čo sa týka voľného času, tento hotel má menej možností hlavne v prípade, keď počasie nepraje, nie je veľa možností čo tam robiť. Posilňovňa a stroje v ňom nie sú v udržiavanom stave. Prechádzka je možná v okolí okolo promenády na pláži, v blízkosti hotela je dlhá ulica s obchodíkmi.

 • 80 %

  Strava

  Strava bola rozmanitá, dobre ochutená, mali sme si z čoho na výber za ten týždeň. Na raňajky sa väčšinou opakovalo to isté a tie ich šunky nám moc nechutili, ale dalo sa nakombinovať z toho výberu. S jedlom sme boli celkovo spokojní. Pred vstupom do reštaurácie boli ochranné rukavice, ktoré boli povinné pri naberaní jedla a rúška, ktoré mali mať hostia počas naberania nasadené.