Recenzie

71 %
Priemerné
Služby hotela
78 %
Izba
74 %
Pláž a okolie
74 %
Šport, voľný čas
65 %
Strava
82 %
Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (13)
Všetky recenzieVšetky (0)
Najnovšie
  • Najobľúbenejšie
Máj 2026
80 %
Byli jsme spokojeni se vším. Jen pokoje s výhledem na moře a bazén nejsou pro hosty kteří maji radi klid. Velmi hlasitý program i hudba az do 24h. Jen toto nám vadilo, ale to jsme mohli vyřešit výměnou pokoje na druhou stranu.
Zobraziť viac
September 2025
70 %
Byly jsme spokojeni
Zobraziť viac
Október 2024
80 %
Jako 4 hvězda dobrý
Zobraziť viac
September 2024
100 %
20.9 - 27.9. 2024 Super dovča. Hotel pěkný, služby super.
Zobraziť viac
Apríl 2024
90 %
hotel byl super čistý,uklizený, obsluha super,trochu slabší posilovna,
Zobraziť viac
November 2023
90 %
Celkový dojem dobrý. Jen ta cesta z letiště byla opravdu dlouhá. Řidič ještě cestou zastavoval u tržnice, stejně tak i při cestě zpatky. Ale to je v Turecku už takový zvyk. Hned po příjezdu jsme byli celkem rychle ubytování
Zobraziť viac
September 2023
50 %
Hlasná hudba do polnoci , dunelo to na celý hotel , opití Rusi vykrikovali do pol 1 , spať sa teda skôr ako pol 1 nedá. Určite neodporúčam pre rodiny s deťmi
Zobraziť viac
September 2023
80 %
Urcite hotel nepatri k 5ti hvezdickove kategorii. Pro nenarocne doporucuji. Pro narocnejsi, bych zvolila urcite neco jineho.
Zobraziť viac
August 2023
30 %
Prostředí úžasné,personál nepříjemný,evidentně je tam práce nebaví. Na baru neustále neskutečný zápach,vše funguje tak napůl.
Zobraziť viac
Júl 2023
80 %
Hotel príjemní síce starší, niečo čiastočne prerobene…ale čisto stále umývali čistili …bazén super, pre malé deti do 3 rokov len jeden dosť maly… ale v hotely veľa ľudí ,deti, personál veľmi milí ochotní …sauna super , thaijska masáž super …Pre Slovákov nuda.. sami cudzinci z Ruska Poľska a pár domácich rodín ..
Zobraziť viac
Jún 2023
80 %
Celkový dojem skvělý Personál bez chyby stále usměvavý vstřícný ochotný před personálem smekám klobouk hotel čistý okolí v pohodě Delegat člověk na svém místě Pokoj čistý ale je vidět že už to má něco za sebou jinak doporučuji
Zobraziť viac
Október 2011
77 %
Termínově mimo hlavní sezonu to byla dobrá dovolená.Jediná nevýhoda velké vlny v moři způsobené počasím.V tomto období je to vhodné jak pro seniory,kdy nejsou vedra a moře je teplé,tak pro rodiny s dětmi. Čistota kolem hotelu mírně zaostává-rozbité a neuklizené střepy skla na chodníku k pláži po delší dobu. Okolí hotelu pěkné,možnost nákupů,někdy lepší a levnější než v Alányi. Vhodné i pro rodiny s dětmi.
Zobraziť viac
Júl 2011
60 %
Jezdit spise mimo sezonu. Jinak spousta Turků, Poláků a Rusů. Nezvádající personál u večeří. Pokoje čisté, odpovídající 4hvezdickam. Celkove hodnocení prumerne. 10km od Alanya, obchodu mene nez v centru,ale alespon ne tolik vlezli obchodnici.
Zobraziť viac

S cookies je web hneď lepší

Chceli by sme Vám poskytnúť tie najlepšie zájazdy. K tomu potrebujeme používať súbory cookies. Vďaka nim môžeme merať, vyhodnocovať a poskytnúť Vám tu najvhodnejšiu ponuku našich zájazdov na internete. Viac o cookies

Chcem si vybrať podľa seba

Nevyhnutné

aby web fungoval

vždy aktívne

Analytické

kde sa na webu pohybujete

Marketingové

pre zobrazenie relevantnej ponuky

Marketingové cookies používame na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobraziť personalizovanú reklamu, ktorá je užitočná a zaujímavá pre jednotlivého používateľa, a tým hodnotnejšia pre vydavateľov a inzerentov iných strán.