Byli jsme spokojeni se vším. Jen pokoje s výhledem na moře a bazén nejsou pro hosty kteří maji radi klid. Velmi hlasitý program i hudba az do 24h. Jen toto nám vadilo, ale to jsme mohli vyřešit výměnou pokoje na druhou stranu.
Zobraziť viac
Markéta K.
September 2025
70 %
Byly jsme spokojeni
Zobraziť viac
Eliška L.
Október 2024
80 %
Jako 4 hvězda dobrý
Zobraziť viac
Dušan P.
September 2024
100 %
20.9 - 27.9. 2024 Super dovča. Hotel pěkný, služby super.
Zobraziť viac
andrea c.
Apríl 2024
90 %
hotel byl super čistý,uklizený, obsluha super,trochu slabší posilovna,
Zobraziť viac
Nataša M.
November 2023
90 %
Celkový dojem dobrý. Jen ta cesta z letiště byla opravdu dlouhá. Řidič ještě cestou zastavoval u tržnice, stejně tak i při cestě zpatky. Ale to je v Turecku už takový zvyk. Hned po příjezdu jsme byli celkem rychle ubytování
Zobraziť viac
Lucia K.
September 2023
50 %
Hlasná hudba do polnoci , dunelo to na celý hotel , opití Rusi vykrikovali do pol 1 , spať sa teda skôr ako pol 1 nedá. Určite neodporúčam pre rodiny s deťmi
Zobraziť viac
Denisa M.
September 2023
80 %
Urcite hotel nepatri k 5ti hvezdickove kategorii. Pro nenarocne doporucuji. Pro narocnejsi, bych zvolila urcite neco jineho.
Zobraziť viac
Kateřina H.
August 2023
30 %
Prostředí úžasné,personál nepříjemný,evidentně je tam práce nebaví. Na baru neustále neskutečný zápach,vše funguje tak napůl.
Zobraziť viac
Lucia T.
Júl 2023
80 %
Hotel príjemní síce starší, niečo čiastočne prerobene…ale čisto stále umývali čistili …bazén super, pre malé deti do 3 rokov len jeden dosť maly… ale v hotely veľa ľudí ,deti, personál veľmi milí ochotní …sauna super , thaijska masáž super …Pre Slovákov nuda.. sami cudzinci z Ruska Poľska a pár domácich rodín ..
Zobraziť viac
Václav W.
Jún 2023
80 %
Celkový dojem skvělý Personál bez chyby stále usměvavý vstřícný ochotný před personálem smekám klobouk hotel čistý okolí v pohodě Delegat člověk na svém místě Pokoj čistý ale je vidět že už to má něco za sebou jinak doporučuji
Zobraziť viac
Recenze R.
Október 2011
77 %
Termínově mimo hlavní sezonu to byla dobrá dovolená.Jediná nevýhoda velké vlny v moři způsobené počasím.V tomto období je to vhodné jak pro seniory,kdy nejsou vedra a moře je teplé,tak pro rodiny s dětmi.
Čistota kolem hotelu mírně zaostává-rozbité a neuklizené střepy skla na chodníku k pláži po delší dobu.
Okolí hotelu pěkné,možnost nákupů,někdy lepší a levnější než v Alányi.
Vhodné i pro rodiny s dětmi.
Ďalšie fotky(+ 1)
Zobraziť viac
Recenze R.
Júl 2011
60 %
Jezdit spise mimo sezonu. Jinak spousta Turků, Poláků a Rusů. Nezvádající personál u večeří. Pokoje čisté, odpovídající 4hvezdickam. Celkove hodnocení prumerne. 10km od Alanya, obchodu mene nez v centru,ale alespon ne tolik vlezli obchodnici.
Chceli by sme Vám poskytnúť tie najlepšie zájazdy. K tomu potrebujeme používať súbory cookies. Vďaka nim môžeme merať, vyhodnocovať a poskytnúť Vám tu najvhodnejšiu ponuku našich zájazdov na internete. Viac o cookies
Chcem si vybrať podľa seba
Nevyhnutné
aby web fungoval
vždy aktívne
Nevyhnutné cookies pomáhajú k tomu, aby bola webová stránka použiteľná s fungujúcimi základnými funkciami ako navigačné stránky a prístup k zabezpečeným sekciám webových stránok. Webová stránka nemôže správne fungovať bez týchto cookies.
Analytické
kde sa na webu pohybujete
Analytické cookies nám pomáhajú k tomu, aby sme porozumeli, ako návštevníci používajú webové stránky. Anonymne zbierajú a zdieľajú informácie.
Marketingové
pre zobrazenie relevantnej ponuky
Marketingové cookies používame na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobraziť personalizovanú reklamu, ktorá je užitočná a zaujímavá pre jednotlivého používateľa, a tým hodnotnejšia pre vydavateľov a inzerentov iných strán.