Termín a dĺžka
25.6. – 18.8. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
25.6. – 18.8. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

O hoteli Apartamentos Tao

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva:
Hotel sa nachádza v meste Morro Jable, na juhu Kanárskeho ostrova Fuerteventura. Pláž je vzdialená asi 350 m od hotela. Centrum mesta s mnohými nákupnými a zábavnými podnikmi, reštauráciami a barmi je vzdialené asi 300 metrov. Vzdialenosť od letiska Fuerteventura je asi 84 km.

Zariadenie:
Komplex s celkom 58 izbami ponúka recepciu, výťah, Wi-Fi pripojenie na internet (za poplatok) a parkovisko (za poplatok). Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne.

Ubytovanie:
Apartmány majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom/WC, sušič vlasov, spálňu s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami, kompletne vybavenú kuchynku, obývaciu izbu s pohovkou a jedálenským stolom, satelitnú TV a trezor na prenájom.

Stravovanie:
Stravovaním.

Šport/Zábava:
V prípade potreby za poplatok: golfové ihrisko (cca 5 km).

Dôležité informácie:
Upozorňujeme, že existujú vplyvy na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napr. V prípade pandémie nie sú nikdy vylúčené ani obmedzenia vstupu/výstupu, ako aj všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (letecký hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny a stravovania počas letu vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj vstupné požiadavky, destinácia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registráciu je potrebné vykonať u nasledujúcich leteckých spoločností, inak vám za registráciu na letisku vzniknú dodatočné poplatky. Časy online registrácie a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Online check-in Sun Express najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online registrácia spoločnosti Ryanairplus predbežné overenie, ak je to vhodné, najskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izieb:
Upozorňujeme, že ak obývate dvojlôžkovú izbu s niekoľkými prístelkami, využiteľná plocha izieb sa zníži. Preto odporúčame, aby ste si rezervovali rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela, ak je k dispozícii. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od príslušných regionálnych charakteristík hotelového nábytku.Rada:
Znížená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti vám však radi poskytneme na požiadanie s prihliadnutím na vaše potreby.

Vybavenie

  • Bazén
  • Piesočná pláž
  • WIFI k dispozícii

Recenzie

Celkové hodnotenie
69 %
100 %

Služby hotela

100 %

Izba

100 %

Pláž a okolie

100 %

Šport, voľný čas

100 %

Strava

Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (1)
Všetky recenzieVšetky (0)
100 %
30.9. - 7.10.2019
Moderne, vkusne zariadene, dostatocne priestranne a hlavne ciste apartmany v cetre Morro Jable. Par minut od nadhernej plaze a restauracii; par krokov k velkemu supermarketu. Velmi priatelsky a mily personal na recepcii, ktory ochotne vysvetli, poradi a pomoze. Idealna volba pre vsetkych, ktori nevyhladavaju velke hotelove all inclusive rezorty. Vrele odporucam. Hodil by sa balkon, ale ak travite cele dni na plazi a vonku, vobec nechyba.
100 %

Služby hotela

100 %

Izba

100 %

Pláž a okolie

100 %

Šport, voľný čas

100 %

Strava

Zobraziť viac