Nemecké a rakúske cestovné kancelárie

Na nasledujúcich stránkach by sme Vám radi predstavili najväčšie nemecké a rakúske cestovné kancelárie. Ako je známe, Nemci patria medzi najväčších cestovateľov na svete. Vďaka tomu je konkurencia na tomto trhu tak veľká, že ponuka zájazdov je oproti českým CK kvalitnejšia a oveľa lacnejšia. Predovšetkým exotické destinácie zahŕňajú širokú ponuku zájazdov za ceny až o 50% lacnejšie než je ponuka českých cestovných kancelárií.

Všetky cestovné kancelárie, s ktorými spolupracujeme, majú uzatvorené poistenie proti úpadku. Túto povinnosť cestovných kancelárií so sídlom v Nemecku upravuje § 651k (povinnosť náhrady v prípade platobnej neschopnosti alebo konkurzu) Nemeckého občianskeho zákonníka. Výška poistenia alebo bankovej záruky musí dosahovať minimálne 110 mil. Euro. Podľa jeho znenia musia mať všetci usporiadatelia cestovných zájazdov uzatvorené poistenie alebo bankovú záruku, ktoré zaistí:

Náhradu zaplatenej ceny cestovnej služby, pokiaľ je táto zrušená v dôsledku platobnej neschopnosti usporiadateľa.
Náhradu všetkých výdavkov spojených s návratom domov, pokiaľ sa usporiadateľ dostane do platobnej neschopnosti a nemôže návrat zabezpečiť sám.

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou