Termín a dĺžka
28.5. – 21.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
28.5. – 21.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli Apartamentos Borbalán y La Roseta

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva: Krásny bytový komplex pozostávajúci z dvoch častí budovy Finca La Roseta a App. Borbolán. Pokojná a idylická lokalita v údolí Valle Gran Rey, obklopená banánovými plantážami. Vo vzdialenosti asi 150 m vedie údolím cesta. Je vzdialený asi 400 m od mora s prírodnou plážou a centrum mesta je vzdialené asi 500 m. Hneď vedľa sa nachádza typická reštaurácia "El Palmar". Nakupovanie v okolí.

Zariadenie: Apartmánový dom v kanadskom štýle "Finca La Roseta", ktorý je jedinečný svojou konštrukciou, má celkom 12 bytových jednotiek, ktoré sa líšia dispozíciou a veľkosťou, zatiaľ čo malý a dobre prevádzkovaný apartmánový dom "Borbolán" má 7 bytových jednotiek.
Oba apartmánové domy zdieľajú krásny tropický sad s bazénom, ako aj slnečnú terasu s ležadlami a slnečníkmi, ktoré sú k dispozícii zadarmo.
Wi-Fi pripojenie na internet je zahrnuté vo všetkých apartmánoch.

Rezervovateľné ubytovanie:
Apartmán "La Roseta": Mimoriadne individuálne a rustikálne zariadené apartmány s nábytkom z masívu (cca 40-46 m² v závislosti od apartmánu) sú vybavené obývacou izbou (možnosť spania pre 3. osobu - menšia rozkladacia pohovka), samostatnou spálňou s 2 samostatnými lôžkami, ako aj priestranným a moderným kuchynským kútom a satelitnou TV. Všetky ubytovacie jednotky sú vybavené krásnymi mramorovými kúpeľňami a majú zariadený balkón s čiastočným výhľadom na more.
Apartmán "Borbolán"Typ B: Apartmány s rozlohou cca 35 m² sú vybavené obývacou izbou s rozkladacou pohovkou (možnosť spania pre 3. osobu: menšia rozkladacia pohovka) a samostatnou spálňou s 2 samostatnými lôžkami, ako aj kuchynským kútom, Wi-Fi (vrátane), kúpeľňou a zariadenou terasou.
Apartmán Borbalán má fotovoltaický systém a vyrába časť dodávky elektrickej energie samotných bytov.
Apartmán "Borbolán"Typ B s 2 spálňami (22B): Malý dom, ktorý je vybavený ako apartmány "Borbolán" typu B, ale má aj 2. spálňu.

Možnosti rezervovateľného stravovania: Len prenocovanie: Žiadne stravovanie.

Kategória krajiny: Finca

Zobraziť viac

Vybavenie

  • Bazén
  • WIFI k dispozícii

Recenzie

Celkové hodnotenie
90 %
Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (0)
Všetky recenzieVšetky (0)

K tomuto hotelu bohužiaľ nemáme recenzie zákazníkov Airstop. Môžete si prečítať recenzie ostatných návštevníkov hotelu.