Termín a dĺžka
25.5. – 18.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
25.5. – 18.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli Garahotel Rural

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva:
Tento očarujúci vidiecky hotel v meste Garachico sa nachádza v samom srdci obce, oproti promenáde. Návštevníci tu nájdu dominantu Castillo de San Miguel, ktorá prežila neslávne známu sopečnú erupciu v roku 1706 na Tenerife, ako aj Caletón, tvorený lávou tečúcou do mora, kde prirodzene vytvorené bazény ponúkajú pekné miesto na kúpanie.

Zariadenie:
Hotel s výťahom má 2 jednolôžkové a 14 dvojlôžkových izieb. Check-in a check-out je možný kedykoľvek na recepcii. Cennosti je možné bezpečne uzamknúť v trezore. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v objekte. Pomoc s rezerváciou exkurzií vám poskytne služba organizácie výletov. Dom má celý rad zariadení pre telesne postihnutých. Hotel má bezbariérový prístup. K ďalším zariadeniam patrí herňa a knižnica. Hostia, ktorí prídu autom, môžu svoje vozidlá zaparkovať v garáži alebo na parkovisku (bezplatne). Medzi ďalšie služby patrí stráženie detí, starostlivosť o deti, požičovňa áut, lekárska pomoc, transferová služba, práčovňa, práčovňa na mince a kyvadlový autobus na mieste. Ak chcete preskúmať okolie, potrebnú výbavu poskytuje požičovňa bicyklov. Denná tlač je hosťom k dispozícii bezplatne. Faxové zariadenie je k dispozícii na pomoc s obchodnými aktivitami.

Ubytovanie:
Izby sú vybavené klimatizáciou, individuálne ovládaným kúrením a ventilátorom. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. K dispozícii sú oddelené spálne. K dispozícii je aj bezpečnostná schránka a pracovný stôl. K dispozícii je tiež chladnička, minichladnička a príslušenstvo na prípravu kávy/čaju. Rôzne možnosti komunikácie a zábavy poskytuje komfortné vybavenie telefónu s priamou voľbou, satelitnej/káblovej TV, rádia, DVD prehrávača a WiFi (zdarma). V kúpeľni nájdete sprchovací kút a vaňu, sušič vlasov a zrkadlo na líčenie. Okrem toho je možné rezervovať bezbariérové izby s bezbariérovou kúpeľňou. Hotel ponúka nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Vonkajší bazén je ideálny pre aktívny oddych alebo pravidelný vodný tréning. Na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi si môžete užiť svoju dovolenku. Vírivka v kúpalisku sľubuje príjemný relax. Hotel ponúka rozsiahly vonkajší športový program vrátane cyklistiky / horskej cyklistiky, tenisu, golfu a rybolovu. K dispozícii sú rôzne športy vrátane vodných športov, ako je windsurfing, plavba katamaránom, jazda na kajaku, šnorchlovanie a potápanie a kanoistika za príplatok. Ponúka wellness centrum s kúpeľmi a soláriom, ako aj saunu a masáže za príplatok.

Stravovanie:
Stravovať sa môžete v raňajkovej miestnosti, kaviarni a bare. Je možné rezervovať si nocľah vrátane raňajok. Bohaté raňajky formou bufetu zaručujú dobrý štart do celého dňa. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál. Okrem toho je k dispozícii špeciálne stravovanie a občerstvenie.

Kreditné karty:
V hoteli je možné platiť nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Rada:
V každom prípade dostanete službu, ktorú ste si konkrétne rezervovali a potvrdili (s ohľadom na stravovacie služby, kategóriu izby atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete nocľah s raňajkami (alebo: bez stravy) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné používanie hotelových vlastných zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene ubytovania a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady na miestnej úrovni, napr. v dôsledku mestskej dane, kultúrnej dane atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa prosím pred odchodom.

Znížená pohyblivosť:
Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti vám však radi poskytneme na požiadanie s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona môžu oficiálne príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a zrušeniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné nároky na záruku tým samozrejme zostávajú nedotknuté.

Vybavenie

  • Cyklistika
  • Vhodný pre deti
  • Wellness
  • Bazén
  • Vodné športy
  • Detské ihrisko
  • Detská herňa
  • WIFI k dispozícii

Recenzie

Celkové hodnotenie
90 %
Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (0)
Všetky recenzieVšetky (0)

K tomuto hotelu bohužiaľ nemáme recenzie zákazníkov Airstop. Môžete si prečítať recenzie ostatných návštevníkov hotelu.