Termín a dĺžka
28.5. – 21.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
28.5. – 21.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli Casa Del Sol

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva:
Tento pekný plážový hotel sa nachádza v hornej časti mesta San Fernando, asi 900 metrov od centra mesta Puerto de la Cruz a len pár minút chôdze od parku Taoro. Krásna pláž je vzdialená len asi 1 km. Počas týždňa vás hotelový kyvadlový autobus odvezie do centra mesta štyrikrát denne.

Zariadenie:
Hotel ponúka 45 izieb rozložených na 4 poschodiach, ktoré sú obsluhované výťahom. Na recepcii vo vstupnej hale je vám k dispozícii priateľský personál, ktorý vám poradí a pomôže. K vybaveniu patrí šatňa, úschovňa batožiny, bezpečnostná schránka, zmenáreň a automat na nápoje. Hostia majú prístup na internet cez Wi-Fi. Pomoc s rezerváciou exkurzií vám poskytne služba organizácie výletov. Hotel má celý rad zariadení pre telesne postihnutých hostí. K dispozícii sú bezbariérové zariadenia. Supermarket a ďalšie obchody môžu byť použité na nákupy a prechádzky. Záhrada poskytuje ďalší priestor pre vonkajšiu relaxáciu a rekreáciu. K ďalším zariadeniam patrí TV salónik a herňa. V prípade potreby je cestujúcim k dispozícii parkovisko. Medzi poskytované služby patrí 24-hodinová bezpečnostná služba, požičovňa áut, lekárska pomoc, služba budenia, práčovňa, práčovňa na mince a kyvadlový autobus na mieste. Ak chcete preskúmať okolie, potrebnú výbavu poskytuje požičovňa bicyklov. Faxové zariadenie je k dispozícii na pomoc s obchodnými aktivitami.

Ubytovanie:
Väčšina izieb má balkón. K dispozícii sú aj detské postieľky pre najmenších hostí. K dispozícii je tiež trezor, minibar a písací stôl. K dispozícii je kuchynka s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a príslušenstvom na prípravu kávy/čaju. Pre väčšie pohodlie hostí je k dispozícii lis na nohavice. Sú vybavené telefónom s priamou voľbou, TV, rádiom, stereofónnym systémom a WiFi (zdarma). V kúpeľni nájdete sprchovací kút, vaňu a bidet. K dispozícii je tiež sušič vlasov. K dispozícii sú aj bezbariérové izby s bezbariérovým prístupom a bezbariérovou kúpeľňou. Ubytovanie ponúka rodinné a nefajčiarske izby.

Šport/Zábava:
Okrem vnútorných a vonkajších bazénov je tu aj detský bazén. Na slnečnej terase s ležadlami a slnečníkmi si môžete užiť svoju dovolenku. K dispozícii je snack bar pri bazéne. Hotel ponúka širokú škálu aktivít, ako je cyklistika / jazda na horskom bicykli, tenis, golf, rybolov a jazda na koni. Milovníci vodných športov si môžu vychutnať windsurfing, kanoistiku a potápanie. Za príplatok si môžete vybrať aj zo stolného tenisu a biliardu. V dome nájdete wellness centrum so soláriom. Zábavu a zábavu ponúka diskotéka.

Stravovanie:
Stravovať sa môžete v reštaurácii, kaviarni a bare. Ubytovanie ponúka ubytovanie vrátane raňajok, polpenzie, plnej penzie a all inclusive ako rezervovateľné stravovacie služby. Lahodné raňajky vám dodajú energiu na celý deň a na obed a večeru si hostia môžu pomôcť bohatým bufetom.

Kreditné karty:
Akceptované sú nasledujúce kreditné karty: Visa a MasterCard.

Rada:
V každom prípade dostanete službu, ktorú ste si konkrétne rezervovali a potvrdili (s ohľadom na stravovacie služby, kategóriu izby atď.). Pokiaľ neboli prijaté konkrétne záväzky týkajúce sa rozsahu služieb, dostanete nocľah s raňajkami (alebo: bez stravy) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné používanie hotelových vlastných zariadení (napr. solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) nie je zahrnuté v cene ubytovania a je takmer vždy spoplatnené a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v popise výslovne uvedené inak.
V niektorých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady na miestnej úrovni, napr. v dôsledku mestskej dane, kultúrnej dane atď. Výšku určuje príslušné mesto, informujte sa prosím pred odchodom.

Znížená pohyblivosť:
Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti vám však radi poskytneme na požiadanie s prihliadnutím na vaše potreby.

Dôležitá poznámka:
V súvislosti s uvoľnením obmedzení Corona môžu oficiálne príkazy viesť k obmedzeniam, zmenám a zrušeniu inzerovaných cestovných služieb.

Vaše zákonné nároky na záruku tým samozrejme zostávajú nedotknuté.

Vybavenie

  • Cyklistika
  • Potápanie
  • Vnútorný bazén
  • Bazén
  • Vodné športy
  • Detská herňa
  • WIFI k dispozícii

Recenzie

Celkové hodnotenie
79 %
60 %

Služby hotela

50 %

Izba

90 %

Pláž a okolie

90 %

Šport, voľný čas

0 %

Strava

Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (1)
Všetky recenzieVšetky (0)
100 %
1.11. - 8.11.2017
Hotel je v kopci, takže pěkná rozcvička, jinak je to tam moc pěkné. Loro a Siam parque určitě stojí za návštěvu!!!
60 %

Služby hotela

50 %

Izba

90 %

Pláž a okolie

90 %

Šport, voľný čas

0 %

Strava

Zobraziť viac