Termín a dĺžka
25.5. – 18.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
25.5. – 18.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli Casablanca Puerto de la Cruz

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva:
Hotel sa nachádza v meste Puerto de la Cruz, na severe ostrova Tenerife. Obľúbené kúpalisko s morskou vodou Lago Martianez a centrum mesta s mnohými reštauráciami, barmi, nákupnými a zábavnými podnikmi je vzdialené asi 1 km od centra. Vzdialenosť na severné letisko Tenerife je asi 30 km a na južné letisko asi 90 km.

Zariadenie:
Hotelový komplex zahŕňa celkom 287 štúdií a apartmánov. K vybaveniu patrí vstupná hala s 24-hodinovou recepciou, salónik, snack bar, knižnica, práčovňa so žehliacou súpravou (za príplatok) a garážové parkovisko (za príplatok), ako aj vonkajší priestor s vyhrievaným bazénom a slnečnými terasami. Ležadlá sú k dispozícii pri bazéne.

Ubytovanie:
Štúdiá sú vybavené dvoma lôžkami a nádherným výhľadom a sú vybavené satelitnou TV, telefónom, trezorom (za poplatok), Wi-Fi, kúpeľňou s fénom, veľkým šatníkom, plne vybavenou kuchyňou s, chladničkou, kávovarom, odšťavovačom, hriankovačom, mikrovlnnou rúrou, varnou doskou a rúrou, žehliacou doskou a žehličkou. Jednolôžkové izby majú obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou a ponúkajú skvelý výhľad a sú vybavené rovnakým spôsobom ako štúdiá. Dvojlôžkové izby sú zariadené ako jednolôžkové izby, ale sú o niečo väčšie.

Stravovanie:
Možnosť rezervácie bez jedla a raňajok.

Šport/Zábava:
Zadarmo: týždenný show program, živá hudba, kanárske folklórne show, flamenco. Za poplatok: posilňovňa, hodiny aerobiku, anglická bowlingová zelenina a sauna. Ďalšie športové, rekreačné a zábavné zariadenia nájdete v blízkosti hotela.

Deti:
Detský bazén, herňa (aj pre batoľatá) a program pre deti v lete.

Požičať auto na Tenerife:
Poznámka organizátora: Hotel je možné rezervovať s prenajatým vozidlom alebo bez neho!

Ponuka vrátane prenájmu auta z/na letisko

Zahrnuté služby:

* Prenájom auta kat. A (model Fiat Panda alebo podobný)
- Odporúčaná obsadenosť max. 3 osoby, pre vyššiu obsadenosť by ste sa mali poradiť s naším servisným strediskom -
* Vybavenie: 5 dverí, klimatizácia, rádiokazeta / CD, ABS a airbag
* SIERRA Y FUMERO otváracie hodiny na letisku: pondelok až nedeľa 08:00 - 21:00 / Núdzový telefón: 34 653 936 187 / 34 653 936 186
* Komplexné poistenie auta so spoluúčasťou 400 €
*Poistenie cestujúcich
* Neobmedzený počet najazdených kilometrov

Podmienky prenájmu:

* Minimálny vek: 21 rokov
* Vodičský preukaz minimálne 2 roky
* Platba zálohy vo výške 400 EUR kreditnou kartou (iba karta Visa alebo Master) alebo v hotovosti
* Doba prenájmu každých 24 hodín (napr. Ak si požičiavate o 9:00 hod., musíte ho tiež odovzdať do 9:00 hod.!)
* Benzín: Vozidlo musí byť vrátené s rovnakou hladinou nádrže, ako bolo prenajaté. Ak je stojan nižší, musíte zaplatiť na mieste.

Exkluzívne služby:

* Ďalší vodič: 3 € vodič/deň
* Vyzdvihnutie mimo otváracích hodín (21:00 - 8:00): 20,00 €
* Detská sedačka/podsedák: je potrebné si ich rezervovať vopred (v závislosti od dostupnosti) a uhradiť na mieste.

Poznámka: Vyzdvihnutie vozidla a rezervácia exkluzívnych služieb sa môže uskutočniť len po predložení platnej kreditnej karty.

Vyzdvihnutie a vrátenie prenajatého vozidla:

* Kontaktujte prepážku MTS č.: 11 v príletovej hale. Bude na vás čakať zamestnanec autopožičovne, ktorý odovzdá všetky potrebné dokumenty.
* Informácie o vrátení dostanete priamo od autopožičovne pri vyzdvihnutí vozidla.

Dôležité informácie:
Upozorňujeme, že existujú vplyvy na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napr. V prípade pandémie nie sú nikdy vylúčené ani obmedzenia vstupu/výstupu, ako aj všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (letecký hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny a stravovania počas letu vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj vstupné požiadavky, destinácia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registráciu je potrebné vykonať u nasledujúcich leteckých spoločností, inak vám za registráciu na letisku vzniknú dodatočné poplatky. Časy online registrácie a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Online check-in Sun Express najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online registrácia spoločnosti Ryanairplus predbežné overenie, ak je to vhodné, najskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izieb:
Upozorňujeme, že ak obývate dvojlôžkovú izbu s niekoľkými prístelkami, využiteľná plocha izieb sa zníži. Preto odporúčame, aby ste si rezervovali rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela, ak je k dispozícii. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od príslušných regionálnych charakteristík hotelového nábytku.Rada:
Znížená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti vám však radi poskytneme na požiadanie s prihliadnutím na vaše potreby.

Vybavenie

  • Bazén
  • WIFI k dispozícii
  • Vhodný pre deti
  • Vyhrievaný bazén
  • Posilňovňa
  • Detská herňa
  • Detský bazén

Recenzie

Celkové hodnotenie
85 %
90 %

Služby hotela

90 %

Izba

70 %

Pláž a okolie

80 %

Šport, voľný čas

90 %

Strava

Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (1)
Všetky recenzieVšetky (0)
90 %
3.7. - 10.7.2019
Velmi příjemné místo. Pokoje čisté, velmi slušně zařízené s nádhernou koupelnou. Plně vybavená kuchyň, kterou jsme však využili jen na snídaně. Večeře v hotelové restauraci, kde kvalita významně přesahuje cenu.
90 %

Služby hotela

90 %

Izba

70 %

Pláž a okolie

80 %

Šport, voľný čas

90 %

Strava