Termín a dĺžka
25.5. – 18.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
25.5. – 18.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli Coral Teide Mar

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva:
Apartmánový komplex sa nachádza v okrese La Paz v dovolenkovom regióne Puerto de la Cruz. Pláž je vzdialená asi 800 m. Centrum mesta s mnohými nákupnými a zábavnými podnikmi, reštauráciami a barmi je vzdialené len pár minút chôdze od hotela. Letisko Tenerife-South je vzdialené približne 90 km.

Zariadenie:
Hotel pozostáva z celkom 257 ubytovacích jednotiek rozložených na 6 poschodiach. K vybaveniu patrí vstupná hala s recepciou/vstupnou halou, Wi-Fi/internetový kútik (za poplatok), prístup výťahom, reštaurácia, bar, salónik, TV miestnosť, minimarket a rôzne obchody. Vonku sa nachádza bazén so slnečnou terasou a snack bar pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne a na pláži za poplatok.

Ubytovanie:
Komfortne zariadené štúdiá majú kombinovanú obývaciu izbu / spálňu, kuchynský kút, vaňu alebo sprchovací kút / WC, fén, klimatizáciu, telefón, satelitnú TV (za poplatok), minichladničku, trezor na prenájom a balkón alebo terasu.

Stravovanie:
Možnosť rezervácie bez stravy, raňajok alebo polpenzie. Na raňajky si môžete pomôcť bohatým bufetom teplých a studených jedál. V prípade polpenzie dostanete aj večeru formou švédskych stolov.

Šport/Zábava:
Bezplatne: príležitostná večerná zábava. Za poplatok: biliard a tenis. Na pláži si môžete u miestnych poskytovateľov rezervovať rôzne vodné športy.

Deti:
Detský bazén a detské ihrisko.

Dôležité informácie:
Upozorňujeme, že existujú vplyvy na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napr. V prípade pandémie nie sú nikdy vylúčené ani obmedzenia vstupu/výstupu, ako aj všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka pre zájazdy (letecký hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny a stravovania počas letu vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj vstupné požiadavky, destinácia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Upozorňujeme, že online registráciu je potrebné vykonať u nasledujúcich leteckých spoločností, inak vám za registráciu na letisku vzniknú dodatočné poplatky. Časy online registrácie a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: Online check-in Sun Express najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; Online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a najneskôr 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online registrácia spoločnosti Ryanairplus predbežné overenie, ak je to vhodné, najskôr 24 hodín a najneskôr 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Poznámka k obsadenosti izieb:
Upozorňujeme, že ak obývate dvojlôžkovú izbu s niekoľkými prístelkami, využiteľná plocha izieb sa zníži. Preto odporúčame, aby ste si rezervovali rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela, ak je k dispozícii. Okrem toho veľkosť poskytovaných postelí závisí od príslušných regionálnych charakteristík hotelového nábytku.Rada:
Znížená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti vám však radi poskytneme na požiadanie s prihliadnutím na vaše potreby.

Vybavenie

  • Bazén
  • WIFI k dispozícii
  • Cyklistika
  • Vhodný pre deti
  • Detské ihrisko
  • Detská herňa
  • Detský bazén
  • Piesočná pláž

Recenzie

Celkové hodnotenie
81 %
85 %

Služby hotela

83 %

Izba

85 %

Pláž a okolie

83 %

Šport, voľný čas

72 %

Strava

Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (9)
Všetky recenzieVšetky (0)
90 %
2.7. - 16.7.2023
Velmi příjemný starší hotel v typickém kanárskem stylu. Krásná vzrostlá zahrada. Kdo si není puntičkář (odlupující se mozaika v bazénu a podobné drobnosti), bude spokojen.
80 %

Služby hotela

70 %

Izba

90 %

Pláž a okolie

100 %

Šport, voľný čas

90 %

Strava

Zobraziť viac
90 %
8.5. - 22.5.2023
Hotel má pěknou dispozici a najdete v něm klid, zahradu.
80 %

Služby hotela

70 %

Izba

100 %

Pláž a okolie

100 %

Šport, voľný čas

10 %

Strava

Zobraziť viac
100 %
12.3. - 19.3.2022
Krásné místo, hezký pokoj, milý, ochtný personál
100 %

Služby hotela

100 %

Izba

70 %

Pláž a okolie

50 %

Šport, voľný čas

50 %

Strava

Zobraziť viac
80 %
21.2. - 28.2.2022
Pohodlný hotel s pěknou zahradou a velkým bazénem za dobrou cenu.
70 %

Služby hotela

80 %

Izba

70 %

Pláž a okolie

70 %

Šport, voľný čas

70 %

Strava

Zobraziť viac
100 %
28.11. - 5.12.2015
Velmi dobrý dojem z praktického ubytování za skvělou cenu. Vše je blízko - restaurace, obchody, centrum, botanická zahrada. Za velmi vhodné doporučuji půjčení automobilu na různé výlety po ostrově, rovněž za vynikající ceny. V okolí hotelu velké množství obchůdků, restaurací, supermarket. Velmi tichá část města, nevýhodou větší vzdálenost od pláže a také převýšení - asi 70 m.
100 %

Služby hotela

100 %

Izba

100 %

Pláž a okolie

100 %

Šport, voľný čas

100 %

Strava

Zobraziť viac