Termín a dĺžka
19.5. – 12.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
19.5. – 12.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
Polpenzia

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli Teneguia

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva:
Tento hotel sa nachádza v Puerto de la Cruz / Orotava, asi 200 m od verejnej piesočnatej pláže. Najbližšie zábavné podniky sú vzdialené len pár krokov. V blízkosti sa nachádza aj supermarket a niekoľko obchodov. Najbližšie mesto, Puerto de la Cruz, je vzdialené asi 800 m. Letiská: TFN cca 30 km, TFS cca 92 km.

Zariadenie:
Klimatizovaný hotel má 240 izieb rozložených na 14 poschodiach. Vnútorný priestor zahŕňa vstupnú halu, 24-hodinovú recepciu, salónik, kaderníctvo, minimarket, obchod a bar, ako aj Wi-Fi pripojenie na internet (vo verejných priestoroch). Kaviareň ponúka aj malé jedlá. Bazén zahŕňa vyhrievaný bazén a slnečnú terasu (v závislosti od ročného obdobia). Hoteloví hostia môžu využívať ležadlá a slnečníky pri bazéne.

Ubytovanie (k dispozícii v závislosti od ročného obdobia):
Apartmány: Majú vaňu alebo sprchu / WC, kuchynský kút, satelitnú TV, telefón, trezor (v prípade potreby za poplatok). poplatok) a minichladnička. Za príplatok je možné rezervovať aj balkón/terasu.


Ekonomické izby zvyčajne zodpovedajú kategórii najlacnejších izieb. Umiestnenie, veľkosť a vybavenie sa môžu líšiť od štandardných izieb. Ak má váš hotel hlavnú budovu a prístavbu, ubytovanie môže byť v hlavnej budove aj v prístavbe. Bohužiaľ nemôžeme prijať žiadne želania týkajúce sa vybavenia a umiestnenia. Alokácia je výhradnou zodpovednosťou hoteliera na mieste.

Stravovanie (k dispozícii v závislosti od ročného obdobia):
Bez jedla

Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od ročného obdobia):
- prípadne za poplatok: posilňovňa (09:00 - 21:00), masáže, solárium
- Živá hudba

Iný:
- Akceptované platobné prostriedky: Euro/Master Card, Visa
- služby práčovne (za poplatok),
- domáce zvieratá (na vyžiadanie a v prípade potreby za poplatok),
-Parkovisko
- Napätie: 220 voltov

Kategória krajiny:
3 hviezdičky

Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť prijímame ďalekosiahle opatrenia na potlačenie pandémie korony vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne očkované osoby, osoby, ktoré ochorenie prekonali, alebo na osoby, ktoré nie sú očkované, môžu vzťahovať rôzne nariadenia. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii iba plne zaočkovaným ľuďom.

Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou Corony môžu naďalej viesť aj k rušeniu letov, zmenám letového času/harmonogramu, ako aj k zatváraniu hotelov, neskoršiemu otvoreniu hotelov a nadmerným rezerváciám – a to aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa budeme snažiť ponúknuť vám vhodnú alternatívu čo najskôr. Ak stále budeme musieť zrušiť vašu cestu z dôvodu Corony, budeme vás kontaktovať.

Čas príchodu:
Venujte prosím pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak plánujete príchod mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, rezervovaný hotel pred príchodom.

Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžete byť ubytovaní v posteli vašich rodičov. V prípade potreby je potrebné zaplatiť príplatok na mieste.

Znížená pohyblivosť:
Z nášho pohľadu nie je hotelový komplex vhodný pre osoby so zníženou pohyblivosťou.

Informácie o lete:
Informujte sa, prosím, o pravidlách týkajúcich sa batožiny, stravovaní počas letu a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:

http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
http://www.coraltravel.ch/fluginformationen

Ak ste si rezervovali let, preprava sa uskutoční v ekonomickej triede.

Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.

Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú k dispozícii len od približne 14:00 v deň príchodu. Ak prídete do 3:59 ráno, rezervovanú izbu dostanete okamžite.

Cestovanie, bezpečnostné a lekárske poradenstvo:
Vzhľadom na naše povinnosti týkajúce sa predzmluvných informácií budete dostávať aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ pred rezerváciou alebo odovzdaním cestovnou kanceláriou. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.

Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity môžu byť obmedzené alebo nemusia byť k dispozícii vôbec, v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré priestory vonkajšieho priestoru, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené alebo zrušené bez ohľadu na obsadenosť a počasie.

Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, program starostlivosti o deti a televízny program nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemeckom jazyku, pokiaľ to nie je uvedené v popise hotela.

Transfer na mieste/špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch vás namiesto individuálneho hotela/ubytovania vysadia na predpísaných zastávkach v blízkosti vášho hotela. Vzhľadom na polohu niektorých hotelov (napr. na peších zónach) na týchto miestach nemusí byť možné ponúknuť službu od dverí k dverám. V takom prípade vás vodiči vyložia na najbližšom možnom mieste vášho ubytovania. Dodávateľ nie je zodpovedný za prepravu vašej batožiny do ubytovacieho zariadenia.

Žiadame vás, aby ste informovali svoju transferovú agentúru a rezervovaný hotel, ak počas vášho príletu dôjde k meškaniu vášho letu.

Ak ste si rezervovali cestu bez transferu a prídete do rezervovaného hotela po 18:00, informujte o tom, prosím, hoteliera pred príchodom, aby ste mali zaručené rezervované služby.

Upozorňujeme, že špeciálna a športová batožina musí byť u nás zaregistrovaná pred odchodom a vzniknú náklady na dopravu pri preprave.

Vybavenie

  • Wellness
  • Posilňovňa
  • Bazén
  • Piesočná pláž
  • WIFI k dispozícii

Recenzie

Celkové hodnotenie
82 %
90 %

Služby hotela

75 %

Izba

95 %

Pláž a okolie

95 %

Šport, voľný čas

100 %

Strava

Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (2)
Všetky recenzieVšetky (0)
100 %
29.4. - 13.5.2019
...dle očekávání
100 %

Služby hotela

100 %

Izba

100 %

Pláž a okolie

100 %

Šport, voľný čas

100 %

Strava

Zobraziť viac
70 %
15.5. - 29.5.2018
Starší hotel s bohužel malými apartmány, ale v dobrém místě poblíž pláže, nebyl ani větší problém s parkováním
80 %

Služby hotela

50 %

Izba

90 %

Pláž a okolie

90 %

Šport, voľný čas

100 %

Strava

Zobraziť viac