Termín a dĺžka
25.4. – 18.6. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Termín a dĺžka
25.4. – 18.6. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Stravovanie
All inclusive

Zájazd nenájdený

Ľutujeme, ale Vášmu vyhľadávaniu nezodpovedná žiadny výsledok.

O hoteli

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Dôležité informácie:
Upozorňujeme, že existujú vplyvy na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, napr. V prípade pandémie nie sú nikdy vylúčené ani obmedzenia vstupu/výstupu, ako aj všeobecné dodržiavanie miestnych predpisov.

Poznámka k obsadenosti izieb:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s niekoľkými prístelkami sa zníži využiteľná plocha izieb. Preto odporúčame, aby ste si rezervovali rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb priamo, ak je k dispozícii, v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.

Poznámka pre zájazdy (letecký hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o predpisoch týkajúcich sa batožiny a stravovania počas letu vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj vstupné požiadavky, destinácia a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie nájdete na internete na adrese: LMX Flight and Destination Information (http://www.lmx.info).

Informácie - Poplatky za registráciu

Je potrebné poznamenať, že online registrácia sa musí vykonať u nasledujúcich leteckých spoločností, inak vzniknú dodatočné náklady na odbavenie na letisku. Časy online registrácie a poplatky na letisku na osobu/dieťa sú nasledovné: online check-in Sun Express najskôr 36 hodín a najneskôr 3,5 hodiny pred odletom, inak 5,00 €; online check-in Eurowings najskôr 72 hodín a najneskôr 3 hodiny pred odletom, inak 15 €; Online check-in TuiFly najskôr 48 hodín a minimálne 5 hodín pred odletom, inak 25 €; Online check-in spoločnosti Ryanair najskôr 24 hodín a minimálne 2 hodiny pred odletom, inak 55 €.

Rada:
Znížená pohyblivosť

Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak. Podrobnejšie informácie o takejto vhodnosti vám však radi poskytneme na požiadanie s prihliadnutím na vaše potreby.

Vybavenie

  • Posilňovňa
  • Bazén
  • WIFI k dispozícii

Recenzie

Celkové hodnotenie
57 %
Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (0)
Všetky recenzieVšetky (0)

K tomuto hotelu bohužiaľ nemáme recenzie zákazníkov Airstop. Môžete si prečítať recenzie ostatných návštevníkov hotelu.