Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
V tomto priestrannom komplexe sa plnia dovolenkové sny: Nachádza sa neďaleko jednej z najkrajších karibských pláží a láka elegantnými izbami, pôsobivou prírodnou panorámou a kulinárskymi špecialitami.
Vaše výhody: Rozmanitá ponuka podujatí pre hosťov, ktorí hľadajú zábavu Obzvlášť veľký výber reštaurácií a barov Vlastné golfové ihrisko v areáli hotela Nezvyčajný dizajn v tvare pyramídy Vysoká zľava pre deti
Vrstva:
priamo na pláži
na letisko: cca 16 km
ústredný
Piesočná pláž: slnečníky, lehátka
Zariadenie:
Kategória odchýlok od krajiny Hospodárske budovy: 4 hviezdičky
Počet bytových jednotiek: 1434
Možnosti platby: MasterCard, Visa
Zariadenia/verejné priestory sú bezbariérové
moderné, pohodlné
24-hodinová recepcia
Lobby, Výťah, Klimatizácia
Wi-Fi, za poplatok, v celom objekte
Verejný internetový terminál, za poplatok
Diskotéka, Kasíno, Divadlo
Butik, Minimarket, Obchod so suvenírmi, Kiostánok, Kaderníctvo
7 à la carte reštaurácií: talianska kuchyňa, ázijská kuchyňa, španielska kuchyňa, mexická kuchyňa, ryby/morské plody, stredomorská kuchyňa, grilované špeciality, steaková reštaurácia, live cooking stanica
2 bufetové reštaurácie: nefajčiarske
Kaviareň, Lobby bar, bar pri bazéne, Snack bar, Bar
Návšteva lekára v hoteli (miestna, za poplatok)
Terasa, Záhrady
1 bazén: slnečníky, lehátka
Wellness za poplatok (niektorí poskytovatelia tretích strán):
Kúpele
Vrátane športu a zábavy (niektorí poskytovatelia tretích strán):
Posilňovňa
Aerobik
Tenis: 1 tvrdý kurt, v hoteli
Denná animácia
Večerná zábava
Športová animácia
Šport a zábava za poplatok (niektorí poskytovatelia tretích strán):
Požičovňa tenisového vybavenia
Tipy a rady:
Hotel Grand Oasis Cancún pozostáva z troch častí. V závislosti od ubytovania budete mať prístup k rôznym gastronomickým ponukám a službám.
Upozorňujeme: Environmentálna daň z Mexika V Mexiku musia dovolenkári platiť environmentálnu daň vo väčšine hotelov v Cancúne, na ostrove Isla Mujeres, Playa Mujeres a na Mayskej riviére kvôli mestským nariadeniam. Suma je 40 MXN (približne 2 eurá/2 CHF) za izbu/noc a hosť ju platí osobne pri príchode alebo odchode do svojho ubytovania.
Veľký štandard (UG1):
prístavba, výhľad do záhrady, kombinovaná obývacia spálňa/spálňa, 1 kúpeľňa, vaňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, minibar, trezor (za poplatok), 1 TV (satelitná TV), kávovar, balkón alebo terasa (zariadené)
Grand Oceanview (UMM):
prístavba, výhľad na more, kombinovaná obývacia izba/spálňa, 1 kúpeľňa, vaňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, minibar, trezor (za poplatok), 1 TV (satelitná TV), kávovar, balkón alebo terasa (zariadené)
Pyramídový štandard (UG2):
hlavná budova, výhľad na lagúnu, kombinovaná obývacia spálňa/spálňa, 1 kúpeľňa, vaňa, WC, sušič vlasov, klimatizácia, minibar, pravidelné dopĺňanie, nealkoholické nápoje, pivo, voda, trezor, 1 TV (satelitná TV), kávovar, balkón (zariadené)
All Inclusive: raňajky (bufet), obed (bufet), večera (bufet), večera (bufet), večera v à la carte reštaurácii, nápoje zdarma (nealkoholické nápoje, káva/čaj, stolové víno, pivo, džúsy, domáce víno, koktaily, long drinky, miestne destiláty, voda, 10-0 hod), občerstvenie, minibar, vianočná večera, silvestrovská večera
Informácie pre zákazníkov: Príchod/odchod: denne
Poznámka k Rail & Fly: Rail&Fly platí pri rezervácii zájazdu zo všetkých nemeckých letísk, ako aj z Bazileja a Salzburgu pre prílet a odlet v rámci nemeckej siete liniek Deutsche Bahn (2. trieda).
Platnosti: Táto špecifikácia platí od 1.11.2023 do 31.10.2024 (ročný katalóg 2023/2024).
Osobitné hygienické opatrenia Všeobecné
Dávkovač dezinfekčného prostriedku
Zvýšené čistiace opatrenia
Odborná príprava zamestnancov v oblasti hygieny
Dodatočné bezpečnostné opatrenia v gastronomickom priemysle
Školenie o hygiene rúk zamestnancov
Použitie komerčne dostupných dezinfekčných prostriedkov
Stravovanie
Nutná rezervácia vopred: tenis, prekladateľ, ošetrenie tváre, kozmetická farma, kozmetický salón, sauna, transfer
Izba
Upratovanie len na vyžiadanie
Zvýšené upratovanie
Žiadne dotykovo náročné vybavenie
Služby
Bezkontaktné platby (EC, hlavné kreditné karty)
Vo verejných priestoroch nie je žiadne vybavenie náročné na dotyk
Informácie o špeciálnych hygienických opatreniach poskytne priamo prevádzkovateľ hotela. Organizátor ani GIATA nepreberajú žiadnu zodpovednosť za aktuálnosť a správnosť informácií.
Vybavenie
Wellness
Priamo na pláži
Vhodný pre deti
Posilňovňa
Bazén
Tenis
Detská herňa
Piesočná pláž
WIFI k dispozícii
Galéria
Ďalšie fotky (+ 85)
Recenzie
Celkové hodnotenie
75 %
70 %
Služby hotela
63 %
Izba
83 %
Pláž a okolie
78 %
Šport, voľný čas
65 %
Strava
Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (4)
Všetky recenzieVšetky (0)
90 %
23.1. - 2.2.2023
Jan P.
Příjemný areál
100 %
Služby hotela
90 %
Izba
100 %
Pláž a okolie
100 %
Šport, voľný čas
100 %
Strava
Zobraziť viac
10 %
31.12. - 8.1.2018
Recenze R.
Na chekin sme cakali od 16:00 do 23:45. Boli sme tri rodiny. Vsetky tri izby boli na urovni studentskej ubytovne. Hned pri vstupe do kazdej z troch izieb zacitite silny chemicky zapach.
20 %
Služby hotela
0 %
Izba
70 %
Pláž a okolie
50 %
Šport, voľný čas
0 %
Strava
Zobraziť viac
60 %
22.1. - 1.2.2014
Recenze R.
mali sme zaplatený pobyt v Oasis Cancun, nie Grand Oasis, čiže v 4* časti. Niektoré reštaurácie a bary (tie lepšie) boli len pre Grand Oasis, pre nás bola možnosť doplatiť si, avšak za cenu 300 pesos na jedno sedenie/osoba. Najesť sa dalo, ale žiadne gastronomické zážitky od toho nečakajte. Dosť času sme trávili tým,že sme hľadali, do ktorého podniku smieme ísť. Odporúčam zakúpiť si len Grand Oasis, ubytovanie budete mať zrejme na tej istej úrovni, ale dostanete lepšie jedlo a nemusíte sa cítiť ako žobráci, že nemôžete využívať všetko čo hotel poskytuje. Cancún je krásny, ale rozhodne by sme si vybrali iný hotel, tento by potreboval veľkú rekonštrukciu, lebo najlepšie časy má už dávno za sebou...
pekné a udržiavané záhrady, zopár leguánov a pávov, čistý areál, aj bazény, málo lehátiek, chodili sme si obsadzovať už šiestej ráno, inak bez šance...nákupné možnosti boli cca o 5 km ďalej, dalo sa tam ísť autobusom za 10 pesos, alebo taxíkom za 150 pesos.
60 %
Služby hotela
60 %
Izba
60 %
Pláž a okolie
60 %
Šport, voľný čas
60 %
Strava
Ďalšie fotky(+ 7)
Zobraziť viac
100 %
1.6. - 8.6.2013
Recenze R.
Byli jsme v exotické destinaci díky AIRSTOPU už poněkolikáte,tentokrát jsme měli pár drobných problémů,Airstop je vyřešil k naší spokojenosti,takže víme,že i příště budeme cestovat prostřednictvím AIRSTOPU.
Resort je obrovský,takže možností takové množství,že jsme všechny restaurace či bary nemohli navštívit,vhodné tedy pro všechny,každý si tam najde co mu vyhovuje.