Zájazdy s 5 vor Flug

Nemecká cestovná kancelária 5 vor Flug bola založená v roku 2004 a má sídlo v Mníchove. Súčasne je spoločne so značkami FTI Touristik a BigXtra súčasťou skupiny FTI Group, ktorá zamestnáva viac ako 11 tisíc ľudí a je s 8 miliónmi zákazníkov ročne a obratom 4,1 miliardy eur tretím najväčším usporiadateľom zájazdov v Nemecku. Predaje skupiny FTI Group predstavujú 15% podiel na nemeckom trhu.

Cestovná kancelária 5 vor Flug sa špecializuje výhradne na last minute zájazdy, ktoré je možné zakúpiť aj niekoľko málo hodín pred samotným odletom, a ponúka tak svojim zákazníkom možnosť cestovať do viac ako 60 destinácií po celom svete za bezkonkurenčné ceny na trhu. Spontánna dovolenka vám tak môže ušetriť nemalé peniaze. Medzi najobľúbenejšie krajiny patrí Turecko, Grécko, Španielsko, Taliansko, Egypt, Dominikánska republika, Kuba, Mexiko, Kanárske ostrovy, Thajsko a Spojené arabské emiráty. Odlietať môžete z Nemecka, Rakúska, Českej republiky, Slovenska alebo Poľska.

Spoločnosť FTI Group vlastní viac ako 50 ubytovacích zariadení v ôsmich krajinách, pod značkami Labranda Hotels & Resorts a Design Plus Hotels, Kairaba Hotels & Resorts, Lemon & Soul Hotels, Club Sei a tiež pod značkou Meeting Point Hotels.

CK 5 vor Flug je držiteľom TÜV certifikátu, ktorý potvrdzuje kvalitu služieb cestovnej kancelárie, a je podľa nemeckého zákona poistená proti úpadku v Deutscher Reisesicherungsfonds GmbH, ktorý zaštiťuje nemecká vláda.

5 vor Flug
Adresa:

5 vor Flug

FTI Touristik GmbH

Landsberger Straße 88DE-80339 München

KontaktyTel.:+49 (0) 89 710 454 111 Mail:kontakt@5vorflug.de
Globe
18 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
Plane
Garancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
Compass
Najväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
Card
Rezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou
2.3. – 25.4. (7–10 dní)
Viedeň + 6, 2 dospelí
Lokalita
Lokalita
Termín a dĺžka
2.3. – 25.4. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Miesto odletu
Viedeň + 6
Priame lety
Stravovanie
Stravovanie
Úroveň hotela
a viac
Hodnotenie hotela
Hodnotenie hotela
Cena na osobu
Cena na osobu
Typ izby
Typ izby
Pláž
Pláž
Rodina
Rodina
Určené pre
Určené pre
Vybavenie hotela
Vybavenie hotela
Šport
Šport
Bez transferu
Cestovná kancelária
5 vor Flug