Alltours

Alltours

Cestovná kancelária Alltours je piatou najväčšou cestovnou kanceláriou v celom Nemecku. S cestovnými kanceláriami Beybey a Alltours-x patrí do jednej podnikateľskej skupiny.

Firma sídliaca v Düsseldorfe, pôvodne pochádza z Kleve, bola založená v roku 1974 Willim Verhuvenom, ktorý je dodnes predsedom spoločnosti. V osemdesiatych rokoch sa cestovná kancelária rozšírila a od roku 1991 ponúka okrem zájazdov do oblasti Stredozemnéno mora aj exotickejšie destinácie. Ročne cestuje s Alltours viac ako 1,63 miliónov zákazníkov a ročný obrat spoločnosti sa vyšplhá na viac ako 1,33 miliárd Eur. Súčasťou cestovnej kancelárie Alltours je viac ako 200 pobočiek a tiež hotelový reťazec Allsun Hotels, ktorému patrí cez 32 ubytovacích komplexov na Mallorce a Kanárskych ostrovoch.

Úspech spoločnosti sa skrýva v myšlienke: Ponúkať vysokú kvalitu za najnižšie ceny a každé prianie zákazníka je realizovateľné. Preto Alltours ponúka všetko od mallorskej finky (usadlosti) po 5 hviezdičkový all inklusive hotel. Zájazdy sú ponúkané hlavne do stredomorských lokalít a na Kanárske ostrovy. Avšak môžete s touto cestovnou kanceláriou odcestovať aj do exotickejších cieľov ako sú Mexiko, Kuba, Maldivy alebo Thajsko.

Alltour ponúka tiež jedinečnú záruku kvality. Pokiaľ sa podmienky po príjazde nezhodujú s popisom v katalógu, môžete informovať delegáta. A ak nebude nedostatok do 24 hodín odstránený, môžete na vlastné prianie zdarma odletieť domov, pričom Vám bude vrátená celá cena zájazdu. Aj vďaka tejto možnosti bola Alltours zvolená nemeckým inštitútom pre kvalitu servisu za najlepšiu cestovnú kanceláriu  roku 2016.

Alltours Flugreisen GmbH
Dreischeibenhaus 1
Düsseldorf DE-40211
Telefon:+49 (0)211 54 274444
E-Mail: service@alltours.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Alltours <<<

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou