FTI

FTI

Skupina FTI je spoločnosť cestovných kancelárií so sídlom v nemeckom Mníchove. Bola založená v roku 1983. V prvých rokoch sa špecializovala na zájazdy na Maltu a priľahlé ostrovy. Neskôr sa však rozrástla a teraz je štvrtou najväčšou spoločnosťou cestovných kancelárií v Európe s dcérskou spoločnosťou vo Švajčiarsku a pobočkami v Rakúsku, USA, Malte, Francúzsku a Ázii. Ďalšími dcérskymi spoločnosťami sú tiež cestovné kancelárie 5 vor Flug a BigXtra. Skupina FTI má momentálne cez 7000 zamestnancov po celom svete. V  rokoch 2015/2016 cestovali s FTI viac než 4,7 miliónov zákazníkov pričom ročný obrad mala vo výške nad 2,75 miliárd Eur.

FTI ponúka cesty do Európy, ale aj do exotickej Ázie, slnečnej Afriky a temperamentnej Latinskej Ameriky. Môžete objavovať kultúru európskych miest, relaxovať v Thajsku, Mexiku, Dominikánskej republike a iných exotických destináciách, alebo si môžete užívať prekrásny Karibik pri plavbe na zaoceánskej lodi. Ponúkajú zájazdy, last minute a dokonca tiež zapožičiavanie áut. S touto cestovnou kanceláriou sa tiež môžete naučiť nový jazyk vďaka širokej škále ponúkaných jazykových pobytov. Môžete cestovať individuálne a personifikovať si cestu podľa Vašich prianí. Alebo cestovať v skupine a užívať si poznávacie zájazdy s kúpaním a možnosťou ochutnávať miestne kulinárske špeciality. FTI ponúka tiež cesty s tematickými okruhmi ako Winter Special,City & Nightlife a Top 5 Shopping-Metropol. Podľa tematických okruhov si môžete zvoliť perfektný ciel cesty, ktorý celkom zodpovedá Vaším predstavám.
Populárnymi cestovnými cieľmi sú Malta, Egypt, Španielsko, Karibik, Dominikánska republika, Thajsko a ďalších cez 130 ponúkaných cestovných destinácií.

Táto cestovná spoločnosť vlastní reťazec hotelov LABRANDA, internetový portál s predajom leteniek fly.de, najväčšiu nemeckú spoločnosť s jazykovými zájazdmi LAL Sprachreisen. FTI je celosvetovo zastúpená vo viac ako 10 000 partnerských spoločnostiach, ktoré ponúkajú jej produkty. 

FTI Touristik GmbH
Landsberger Straße 88
München DE-80339
Tel.:+49 8925251000
E-Mail: info@fti.de 

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie FTI <<<

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou