Zájazdy s FTI

Nemecká cestovná kancelária FTI Touristik bola založená v roku 1983 a má sídlo v Mníchove. Počas svojej 40 ročnej histórie sa z pôvodne malej cestovnej kancelárie zameranej na Maltu stala tretím najväčším usporiadateľom zájazdov v Nemecku. Spoločne so značkami 5 vor Flug a BigXtra  je súčasťou skupiny FTI Group, ktorá zamestnáva viac ako 11 tisíc ľudí. Ročne s ňou cestuje 8 miliónov zákazníkov, pričom má obrat 4,1 miliardy eur. Predaje skupiny FTI Group predstavujú 15 % podiel na nemeckom trhu.

CK FTI ponúka dovolenku do viac ako 120 krajín sveta. Nezameriava sa iba na pobytové zájazdy pri mori, ale prináša svojim klientom aj možnosť individuálneho prístupu na splnenie ich vysnívanej dovolenky. Ponuky zahŕňajú možnosť zakúpenia iba hotelov, individuálnych zájazdov, plavieb alebo mestských pobytov. Môže Objavovať kultúru európskych miest, relaxovať na pláži alebo si užívať prekrásny Karibik pri plavbe na zaoceánskej lodi.

Do hotelového reťazca vlastneného spoločnosťou FTI Group patrí celkom viac ako 50 ubytovacích zariadení v ôsmich krajinách, a to pod značkami Labranda Hotels a Resorts a Design Plus Hotels, Kairaba Hotels a Resorts, Lemon & Soul Hotels, Club Sei a tiež pod značkou Meeting Point Hotels .

Cestovná kancelária FTI je vlastníkom TÜV certifikátu, ktorý dokladá kvalitu služieb cestovnej kancelárie, a je podľa nemeckého zákona poistená proti úpadku v Deutscher Reisesicherungsfonds GmbH, ktorý zaštituje priamo nemecká vláda.

FTI
Adresa:

FTI

FTI Touristik GmbH

Landsberger Straße 88DE-80339 München

KontaktyTel.:+49 8925251000 Mail:info@fti.de
Globe
18 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
Plane
Garancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
Compass
Najväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
Card
Rezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou
20.5. – 13.7. (7–10 dní)
Viedeň + 6, 2 dospelí
Lokalita
Lokalita
Termín a dĺžka
20.5. – 13.7. (7–10 dní)
Počet osôb
2 dospelí
Miesto odletu
Viedeň + 6
Priame lety
Stravovanie
Stravovanie
Úroveň hotela
a viac
Hodnotenie hotela
Hodnotenie hotela
Cena na osobu
Cena na osobu
Typ izby
Typ izby
Určené pre
Určené pre
Vybavenie hotela
Vybavenie hotela
Bez transferu
Cestovná kancelária
Cestovná kancelária