Jahn Reisen

Jahn Reisen

Jahn Reisen vznikla v roku 1979 v Mníchove. Od roku 2001 patrí spolu s Billa Reisen, ITS Reisen a Meiers Weltreisen ku skupine Rewe, ktorá je momentálne druhou najväčšou cestovnou kanceláriou v Nemecku s ročným obratom okolo 2,97 miliárd Eur.

Táto cestovná kancelária sa špecializuje na náročných individualistov. Najvyššou prioritou je veľký výber zájazdov a prvotriedna kvalita. Ponúkajú len najluxusnejšie hotely a najlepší servis. Môžete pricestovať vlastným dopravným prostriedkom, lietadlom či loďou na najkrajšie miesta sveta. Cesty si môžete vytvoriť celkom individuálne podľa Vašich požiadaviek. Ponúkajú aj zájazdy pre rodiny s vysokými požiadavkami. V ponuke okrem iného nájdete aj program Jahn Reisen Select, ktorý sa zameriava exkluzívne wellness pobyty. S programom Plus Erlebnistouren sa zameriavajú na poznávacie zájazdy, ktoré si vytvoríte celkom individuálne podľa Vašho želania.

Najpopulárnejšie ciele sú Dominikánska republika, Maldivy, Mexiko, Keňa, Thajsko a Vietnam. Pokiaľ chcete navštíviť perly starého kontinentu, tak máte možnosť spoznať európske metropoly behom predlženého víkendu. Môžete si samozrejme objednať aj zájazd do Talianska, Španielska, Chorvátska alebo Turecka.

Jahn Reisen
DER Touristik Deutschland GmbH
Humboldtstrasse 140
DE-51149 Köln
Tel.:+49 220342120
Mail:service@jahnreisen.de

>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Jahn Reisen <<<

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou