LMX International

LMX International

LMX International

LMX International je popri nemeckej LMX zodpovedná aj pre holandský trh. LMX bola založená v roku 2001 a má obchodné sídlo v Lipsku. LMX International splní všetky Vaše priania, keďže ponúka zájazdy do celej Európy. Váš ideálny zájazd si môžete vybrať zo širokej ponuky, v ktorej nájdete Baleáry, Kanárske ostrovy, Grécko ale aj ostatné dovolenkové destinácie.

Spoločnosť LMX bola ocenená ako najlepší usporiadateľ zájazdov v roku 2015 renomovaným týždenníkom Focus Money, ktorý testoval viac ako 80 cestovných kancelárii. Zaujímavá je tiež ich ponuka šťastný hotel. Zvolíte región, typ stravovania a úroveň hotela. A až na mieste zájazdu sa dozviete, v ktorom hoteli budete ubytovaní, podľa momentálnej obsadenosti všetkých ponúkaných hotelov. Vďaka tomu môžete aj ušetriť a ešte so môže stať, že sa zvýši úroveň Vášho ubytovania z troch na päť hviezdičkový a to celkom zadarmo.

Ideálny hotel si môžete vybrať buď medzi rodinnými hotelmi alebo hotelmi pre dospelých. Takto si vyberiete  úplne optimálny hotel pre svoju ideálnu dovolenku.

LMX International 
Last Minute Express S.L.U.
c/o Drago CC HLS, Local 13
ES-38670 Miraverde - Adeje
Tel.:  +49 3419098740
E-Mail: reservierung@lmx-international.com

Prečo si zvoliť Airstop

Globe17 rokov Vám prinášame vysokú kvalitu cestovania za skvelé ceny
PlaneGarancia rovnakej ceny ako priamo v cestovnej kancelárii
CompassNajväčšie rakúske a české cestovné kancelárie na jednom mieste
CardRezervácia online s možnosťou platby platobnou kartou