Tieto stránky používajú na poskytovanie služieb cookies. Pokračovaním v prehliadači vyjadrujete súhlas s ich používaním.

Meier`s Weltreisen

Meiers Reisen sú od 1984, teda od roku svojho založenia špecialistami na všetko vzdialené. Sú vedúcimi na trhu v ponukách poznávacích ciest, leteckých zájazdov, študijných ciest a prímorských pobytov na všetkých kontinentoch. Patria momentálne s Billa Reisen, Dertours, Jahn Reisen a Meiers Weltreisen ku skupine Rewe, ktorá je momentálne druhou najväčšou cestovnou kanceláriou v Nemecku s ročným obratom cez 2,97 miliárd Eur.

Viac ako 30 rokov slávia úspechy predovšetkým vďaka veľkému množstvu verných zákazníkov, keďže táto značka ponúka za výhodné ceny najvyšší štandard. Väčšina zákazníkov si k zájazdom vyberie aj poznávacie výlety, ktoré sú vedené profesionálne vyškoleným sprievodcom. Ponúkajú toho samozrejme ešte viac. Sú jednotkou na trhu ciest do Ázie, ale i blízkych destinácií ako sú Nemecko a Rakúsko. Vďaka širokej ponuke zájazdov do nádherných, nie však turisticky známych lokalít, máte jedinečnú možnosť odpočívať na ľudoprázdnej piesčitej pláži v Thajsku alebo si užívať samotu pri výstupe v Alpách. V ponuke sú zájazdy na štyri kontinenty, a tak môžete s touto kanceláriou navštíviť nielen Európu a Áziu, ale aj Austráliu a Nový Zéland, Afriku, alebo Ameriku. Môžete objavovať krásy USA, Kanady, Thajska aj Južného Pacifiku. Po celú dobu zájazdu je Vám k dispozícii perfektne vyškolený delegát, ktorý urobí všetko pre Vašu spokojnosť. Cestu si môžete zostaviť individuálne, tak aby vyhovovala úplne Vaším prianiam. Či už výberom hotela zo širokej ponuky preverených hotelov, možnosťou požičania si auta alebo aj kempingového vozu, či výberom tých najzaujímavejších z obrovskej ponuky fakultatívnych výletov. V ponuke nájdete aj plavby na zaoceánskych lodiach. Pokiaľ milujete prírodu, tak Vás osloví veľká ponuka zájazdov do národných parkov, kde môžete stretnúť aj divoké šelmy, napr. safari v Namíbii alebo sa môžete okúpať v čírom vodopáde na výlete v Thajskom pralese. Aj zájazdy do národných parkov sa dajú ľubovoľne kombinovať s pobytom pri mori alebo aj inými výletmi. S ponukou  Traum hotel vyberáte zo zoznamu najluxusnejších hotelov s nádhernými plážami a najlepším servisom po celom svete. Často krát je ponuka vrátane rozsiahlych wellness programov.

Meiers Reisen sú ideálny, pokiaľ milujete spontánne výlety behom cestovania, poznávacie zájazdy či luxusné wellness pobyty. V prvotriednom hotely môžete relaxovať vzdialení od domova, alebo tiež dobývať neznáme miesta a objavovať ich krásy.

Meier`s Weltreisen
DER Touristik Deutschland GmbH
Emil-von-Behring-Str. 6
DE-60439 Frankfurt am Main
Tel.:+49 69 958800
Mail:service@meiers-weltreisen.de


>>> Vyberte si last minute zájazdy od cestovnej kancelárie Meiers Weltreisen <<<

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie