Vtours International

Vtours International sú cestovnou kanceláriou so sídlom vo Švajčiarsku, ktorá predáva aj na nemeckom trhu. Je to dcérska spoločnosť Vtours. Vtours sú prvou nemeckou cestovnou kanceláriou, ktorá sa zaoberá výhradne ponukou dynamických balíčkov. Bola založená v roku 2004 v Aschaffenburgu a má dnes vyše 120 zamestnancov. Je v Nemecku teraz 13. najväčším predajcom zájazdov s ročným obratom viac ako 110 miliónov Eur. Vďaka meniacim sa kurzom a výbornej kalkulácii môžu ponúknuť zájazdy za bezkonkurenčné ceny do mnohých destinácií.

Ponúkajú klasické zájazdy s transferom, poznávacie zájazdy a len hotely v Európe, ale aj v Ázii, Afrike a Amerike.

K dispozícii majú zájazdy z väčšiny stredoeurópskych a východoeurópskych letísk. Najobľúbenejšie destinácie klientov sú Španielsko, Grécko, Cyprus, Bulharsko a Taliansko. Môžete však ísť aj do Portugalska alebo USA. Z metropol sú obľúbené destinácie Londýn, Viedeň, Rím, Barcelona a tiež New York.

Ponúkajú tiež hotely všetkých kategórií. Nájdete u nich pokojný rodinný hotel vo švajčiarskych horách, ale aj luxusný rezort uprostred Karibiku. Môžete si zvoliť medzi dovolenkou pri mori, wellness pobytom, rodinnou dovolenkou a rýchlym odpočinkom cez víkend. Výnimočné u Vtours International je, že ponuky sú zostavované just in time. To znamená, že zájazd je zostavený individuálne pri dopyte. Stavebné kamene zájazdu ako let, transfer a hotel sú zostavované každý deň celkom podľa želania klienta.

Vtours International AG
Sägereistrasse 20
CH - 8152 Glattbrugg
Tel.: +49 (0)6021 86211-915
E-Mail: service@vtours-international.com

Dokumenty na stiahnutie: VOP podmienky CK a poistenie proti úpadku


Predchádzajúce Ďalšie