preview image
Řecko, Marmari

Pyli Bay & Garden

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
60 %
 • I. Ď.
 • 26.07 - 02.08.2022

Celkovo dovolenka pekna a uzili sme si, ale ubytovanie veľké sklamanie. Pekná hlavná budova kde bola recepcia a kvety v záhrade a tam to asi aj skončilo. Rozhodne najhoršie ubytovanie v Grécku aké som kedy mala a to viem ze od gréckych hotelov netreba veľa očakávať a hviezdicky u nich nič neznamenajú, ale toto ešte podliezlo latku. Našťastie sme ten typ dovolenkárov co chodi na izbu iba prespať, preto sme ani nechceli all incl., takže sme to nejak prežili. Ale tento hotel raz stačil.

 • 60 %

  Služby hotela

  Upratovanie každý deň, aspoň ze tak, keďže u nich sa papier nesmie hádzať do WC ale mohlo byt aj dôkladnejšie. Umytie dlazky atď, ale storočne pavučiny s pavukmi v rohoch sa nikto neunuval upratať, uteráky nemenili každý deň, na kozmetike (teda pardon to boli len mini tuhé mydielka) a papieri sa setrilo, o postelnom prádle ani nehovorím.

 • 10 %

  Izba

  Rozhodne najhoršia časť dovolenky takže tu sa trochu rozpisem. Už pred vchodovými dverami mi došlo ze bude zle, rovnako ten bordel okolo protilahlej budovy. Po otvorení sok, vybavenie vyzeralo ako nejaká stara zabudnutá chata, hotelom by som to rozhodne nenazvala. Jedna veľká zatuchnuta skriňa, v ktorej boli nahadzane asi storočne deky a rebrík z poschodovej postele, veci by som si tam nedala ani omylom, vlastne ani nebolo kam takže ostali v kufri, zachodova doska toho tiež už mala za sebou dosť, stalo sa viackrát ze v sprche tiekla len studená voda. Ale čo nebýva na dovolenkach zvykom tak sprcha celkom fungovala :D diera v stene, škára pod vchodovými dverami, takže do izby vliezlo a vletelo naozaj všeličo. Po prvej noci sme boli všetci dostipani od hlavy po päty, o život prišlo minimálne 40 komárov a to naozaj neprehanam, manžel mal nad ránom zábavku ale to už bolo neskoro. Je to príroda ktorá sa ovplyvniť nedá ale nebyť tých dier nebolo by to také extrémne. Takže odporúčam už z domu doniesť niečo do zásuvky proti komárom. Jedine pozitívum izby bola klimatizácia a TV - ktorú by som ale na dovolenke kľudne ozelela. Verím že majú aj nejaké lepšie izby v ponuke, ktorú sme my ale žiaľ nedostali, možno aj preto , že sme neboli all inclusive?

 • 90 %

  Pláž a okolie

  Pláž pekná, dlhá, piesková, more ciste, väčšinou trochu divokejsie a väčšie vlny, takže pre malé deti nie úplne vhodné ale to nám nevadilo. Rovnako vzdialenosť od hotela, niekde som čítala ze 300m, určite to bolo viac ale za nás OK , aj tak sme boli každý deň inde. Odporúčam pozrieť pekný západ slnka. Co vadilo bolo obrovské množstvo rias, niekedy to bolo až nepríjemné ale to je tiež príroda....odporúčam prenajať auto alebo ísť na nejaký ten výlet a pozrieť aj iné plaze na ostrove.

 • 50 %

  Šport, voľný čas

  Nevyužívali sme, ale čo som videla nejaké tie stoly biliard atď. tak všade bolo treba hodit mince ak chcel človek hrať. Vonku tenisové kurty, basketbalové koše ale predpokladám ze požičanie rakiet atd tiež asi za poplatok. Bazény sme nevyužili vôbec, prišli sme kvôli moru :) v pondelky živá hudba, inak žiadny program, ani nám nechýbal.

 • 100 %

  Strava

  Aspoň čo sa týka stravy sa nemôžeme sťažovať, vždy sa dalo niečo vybrať. Mali sme polpenziu, čiže raňajky a večere. Ľudia zvyknú frflat ze stále to iste dookola, ale tam bolo prakticky všetko- zemiaky alebo hranolky, ryža, cestoviny, mäso, ryba, zelenina, ovocie, sladké, pečivo atď. Takže ani neviem ako by sa to dalo obmieňať. Každý večer zmrzlina. Na raňajkách veľmi milá pani ktorá odnasala riady :)