Komplex hotelu je moc krásný, to co se nám nelíbilo byla provozní doba snídaní a večeří, které byly od 7.30-9.00hod a večer od 19.30- 21.00. Ve velmi malém časovém rozpětí zde byla velká masa lidí a bylo to nekomfortní. Stejně tak platit u večeře za vodu není příliš obvyklé. U snídaně se zase čekalo na kávu, kde kávovar obsluhoval personál a tvořily se fronty.