preview image
Turecko, Konakli

Club Kastalia Holiday Village

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
100 %
 • D. C.
 • 19.06 - 29.06.2022

Tento hotel odporúčam 11 z 10 ! Top hotel v akom sme boli, okolie krásne, čisté, služby, strava, pláž, zamestnanci všetko úžastné. Užili sme si túto dovolenku a určite sa sem radi vrátime. All inclusive na veľmi vysokej úrovni, čo ma veľmi milo prekvapilo. V hoteli sa nachádzajú väčšinou nemeckí a poľskí hostia, ale vačsinou sa viete po anglicky dorozumieť. Každý kto si chce vychutnať dovolenku na 110%, tento hotel je tá správna voľba. Dospelí, mládež ale aj deti si tu prídu na svoje.

 • 100 %

  Služby hotela

  Recepcia vždy nápomocná, ochotná, personál veľmi milíý, všetci usmievaví, časníci, barmani, animátori okolo vás skáču každý deň, kuchári vynikajúci, upratovačky veľmi šikovné. Hotel má na všetko svojich ľudí. O udržiavanie čistého okolia sa starali vynikajúco, polievanie kvetov a trávy každý deň, umývanie chodníkov každý večer, umývanie okien na jedálni každý deň, zbieranie pohárov po celom areáli každú hodinku počas dňa, animácie a večerné programy vždy super, celková organizácia, manažment a prístup hotela vynikajúci.

 • 100 %

  Izba

  Boli sme ubytovaní v bungalove pre 2 osoby na prízemí. Izba síce menšia ale mala všetko potrebné. Malá chladnička, tv, sušič na vlasy, klíma. Uteráky a posteľné prádlo menené každý deň. Izby veľmi čisté.

 • 100 %

  Pláž a okolie

  Dostatok voľných lehátiek, aj pri bazénoch aj na pláži. Sú zdarma, so slnečníkmi, pláž má vlastné mólo, so vstupom do mora. Pláž je piesková s menšími kamienkami. More krásne čisté a teplé. Priamo na pláži sa nachádzajú 8 volejbalové ihriská.

 • 100 %

  Šport, voľný čas

  V areali hotela aquapark, tenisové kurty, volejbalové kurty, Ping Pong, aerobik, vodné polo, šípky, jóga. Aktivity aj pre deti. Všetko sprevádzané najlepšími animátormi. Každý večer od 21:00 večerný program v amfiteátri. Nikto sa nebude nudiť. V blízkosti hotela sa nachádza bazár, asi 10min cesty pešo, kde nájdete aj lekáreň, market a oblečenie. Cesta do centra konakli je asi 25-30min cesty pešo, taxíkom 5€. Do Alanye chodí každých cca 15min autobus (transfer) názov “Domuš” ktorý si treba pred hotelom mávaním ruky zastaviť a vysadí vás v Alanyi kde chcete, konečná zastávka je neďaleko od hradu, priamo pri veľkom Alanya Bazaare, stojí 1€ za odobu, čiže určite sa neoplatí ísť taxíkom. V alanyi odporúčam navštíviť hrad, kde sa opakovane rada vraciam.

 • 100 %

  Strava

  Za 10 dní sme nestihli vyskúšať všetky druhy jedál. Každý deň niečo iné na výber, bolo všetkého dostatok, vždy doplnené, nikdy sa nám nestalo, že by sa nám niečo neušlo. Človek si nevie ani vybrať. Kuchyňa fungovala až do 24:00hod. A pri pláži bol snack bar od 12:00-16:00 , tam každý deň rovnaké druhy jedla, ale veľmi chutné v podobe snackov ako pizze, posúchy, burgre, gyros, a vždy veľa čerstvého ovocia a veľa zeleniny. Zmliny, koláče, všetko aj v snack bare a v jedálni. Nápoje rôzneho druhu, alko aj nealko, veľký výber, čašníci veľmi milí, vždy usmievaví, vždy všetkého dostatok. Nápoje si môžete nosiť aj na pláž aj na izby. Najlepší all inclusive aký sme v Turecku zažili.