Recenzie

84 %
Veľmi dobré
Služby hotela
94 %
Izba
95 %
Pláž a okolie
92 %
Šport, voľný čas
92 %
Strava
95 %
Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (10)
Všetky recenzieVšetky (0)
Najnovšie
  • Najobľúbenejšie
Máj 2026
100 %
Moc příjemný hotel, 20 minut z letiště, prostorný pokoj, ochotný personál. Jediná nevýhoda je úzká část k plavání, kvůli bojkám a molu. V plné sezóně bude ve vodě asi plno lidí. V květnu poloprázdno.
Zobraziť viac
Máj 2025
100 %
Výborný hotel
Zobraziť viac
September 2018
90 %
V tomto hoteli sme boli v septembri. Hotel je v blízkosti mesta, obchodov... je postavený v japonskom štýle ale vôbec to nepôsobí násilne. Personál hotela od recepčných cez čašníkov až po upratovačky bol veľmi príjemný,ochotný. Zamestanci udržiavali poriadok stále upratovali, zametali, ktorýkoľvek so zametancov zbadal pohodenú prázdnu fľašu,pohár,obal na zemi zobral ju a hodil do koša-čo sa málokde vidí... Bazeny boli čisté avšak mohli by byť teplejšie, aspoň tie pre deti . Čo sa týka zábavy pre deti, je tam veľa možnosťí od bábatiek až po veľké deti - malé,veľké šmýkľavky, zastrešené ihrisko s preliezkami, ihrisko na tráve, zastrešené ihrisko na pláži. More bolo čisté,teplé,pláž čistá,piesočná až po búrke naplavilo drobné kamienky. Strava bola rôznorodá, myslím,že každý si vyberie. Koláče síce vyzerali lákavo, ale nie všetky nám chutili... Večere boli každý deň iné z inej krajiny. Tento hotel môžem len odporučiť.
Zobraziť viac
Jún 2018
100 %
Vynikajúci hotelový komplex so službami na 5* úrovni. Vhodný aj pre rodiny s deťmi. Vôbec nie je potrebná rodinná izba pre rodinu s dvomi deťmi nakoľko štandardné izby sú dosť veľké. Možnosť stravovania 24 h/d v rámci ultra all inclusive programu. More s piesočnatou plážou a krásnym mólom. Takmer všetky izby mali aspoň čiastočný výhľad na more s balkónom alebo terasou. Všade čisto a ochotný personál, ktorý vždy vyšiel v ústrety.
Zobraziť viac
Jún 2017
90 %
Super dovolená!
Zobraziť viac
Jún 2016
100 %
dovolená neměla chybu .Letěli jsme s německou cestovní kanceláří poprvé, takže jsme měli trochu obavy, jelikož nikdo z nás neumí žádnou řeč.Vše, ale proběhlo úplně bez problémů.Cena zájezdu s německou kanceláří bezkonkurenční. možnosti nákupu dobré.
Zobraziť viac
Jún 2016
77 %
Hotel bych doporučila převážně pro rodiny s dětmi, výborná pláž, včetně vybavení pro děti. Jediné mínus byla velká obsazenost hotelu klienty, jeden z nejvíce plných hotelů v okolí Lary. Mínus bylo jídlo, které nebylo tak kvalitní, jak jsme u tureckých pobytů zyvklí. Malá hlavní restaurace, kdy nebylo možné v 20,00 hodin najít k místo k sezení. Zahradní restaurace nenabízela tolik pokrmů k výběru, takže po 3 dnech člověk jedl to samé. Okolí a prostředí v hotelu naprosto TOP TOP, už jen kvůli nádherné zahradě ve stylu FENG ŠUEJ bych se tam vrátila. Vše naprosto čisté, udržované, bylo vidět, že o vše pečují. Hotel BABYFRIENDLY. Určitě bych doporučila pro rodiny s dětmi. Děti měli svůj vlastní koutek s "restauraci", kde ráno vždy dělali pro malé dětičky čerstvé příkrmy, děti svoje stolečky. Perfektně připravení pro rodiny s dětmi. Možnost nákupů opět hodnotíme na 1, v samotném hotelu je pár obchůdků, kde mají už "normální" ceny a není třeba se s nimi dohadovat. V okolí Lary se nachází nádherné shopping centra, kde je spousta příležitostí pro nákupy.
Zobraziť viac
Apríl 2014
100 %
Krásny hotel s vynikajúcimi službami, milým personálom, výbornou stravou, výborným vybavením, neskutočnou čistotou. Tento hotel, by sme doporučili najmä rodinám s deťmi, pre ktoré tam priravený krásny zábavný svet Môžeme povedať, že hotel bol veľmi čistý. Interiér aj exteriér . Fantastické využitie počas celých dní aj počas nepriaznivého počasia. Ponúka 6 barov s množstvom sedení a aktivít, herní pre dospelých aj detí. Mimo hotela je to časť Antalye s množstvom obchodov a nákupných centier.
Zobraziť viac
Jún 2013
77 %
S pobytem v tomto hotelu jsme byli dost spokojeni. Hotel čistý, v blízkosti možnost nákupu, hotel vhodný pro rodiny s dětmi, dobré animační programy jak pro dospělé, tak pro děti, noční párty, ohňostroj a mnohé další.
Zobraziť viac
Január 2011
100 %
Hotel je postaven v japonském stylu.Hned od prvního okamžiku jsme se citili jako doma.Je tam nastavená příjemná atmosféra,všude hraje hudba.V hotelu se pořádají různé konference pro firmy,jsou tam ubytovaní fotbalisté,takže hotel byl kapacitně vcelku naplněn.Příští rok se určitě vrátíme. V okolí hotelu se nachází mnoho obchodů,chodníky jsou široké,vše uklizeno,je to vhodné na procházky a nákupy.
Zobraziť viac

S cookies je web hneď lepší

Chceli by sme Vám poskytnúť tie najlepšie zájazdy. K tomu potrebujeme používať súbory cookies. Vďaka nim môžeme merať, vyhodnocovať a poskytnúť Vám tu najvhodnejšiu ponuku našich zájazdov na internete. Viac o cookies

Chcem si vybrať podľa seba

Nevyhnutné

aby web fungoval

vždy aktívne

Analytické

kde sa na webu pohybujete

Marketingové

pre zobrazenie relevantnej ponuky

Marketingové cookies používame na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobraziť personalizovanú reklamu, ktorá je užitočná a zaujímavá pre jednotlivého používateľa, a tým hodnotnejšia pre vydavateľov a inzerentov iných strán.