O hoteli MD Hotel by Gewan

Popis je len orientačný. Presný popis nájdete pri konkrétnom termíne.
Vrstva: MD Hotel by Gewan je prestížny 4-hviezdičkový hotel v srdci Dubaja, ktorý ponúka luxus a pohodlie pre turistov. Hotel sa nachádza v Al Barsha a je kúsok od nákupného centra Mall of the Emirates.
Na spoznovanie metropoly sa priamo pri hoteli nachádza stanica metra, ktorá umožňuje rýchly prístup k pamiatkam.
Medzinárodné letisko Dubaj (DXB) je vzdialené približne 27 km.

Zobrazit originál
Zobraziť viac

Recenzie

86 %
Skvelé
Služby hotela
100 %
Izba
83 %
Pláž a okolie
85 %
Šport, voľný čas
88 %
Strava
85 %
Recenzie zákazníkov AirstopRecenze zákazníků (4)
Všetky recenzieVšetky (0)
Jún 2025
100 %
Celkový dojem dobrý.Skvělá dostupnost na metro.Pro cestováni po Dubaji ok.Jinak velice čisto, voňavo.
Zobraziť viac
Január 2020
100 %
byli jsme spokojeni
Zobraziť viac
Október 2019
90 %
S dovolenou jsme byli spokojeni, Dubaj se nám líbila, navštívili jsme shuttle busem 2 pláže, využili střešní bazén, posilovnu, absolvovali výlet do pouště s jízdou po písečných dunách, vyjeli na Burj Kalifu, prohlédli mořské akvárium,.... Prostě super :-)...Jediným nedostatkem byl "zatuchlý" vzduch v pokoji... Pokoj byl vždy vzorně uklizený, vše doplněno (voda, čaj , káva, hyg.potřeby,...), ale při vstupu nás vždy praštil do nosu "závan"... asi způsobený i tím, že vše špatně schne (vlhkost)- plavky nikdy neuschly,.... ručníky byly každý den vyměněny,.... Delegátovi jsme problém 1.den nahlásili , ale nic se nedělo,... později už jsme neurgovali, jelikož jsme do hotelu chodili jen přespat, přes den jsme byli stále mimo... Pozor též na odlišné zásuvky, je potřeba adaptér!!! Na recepci nám jej vydali, ale telefony se nenabily.... na recepci nám vyměnili ochotně za jiný a 2.telefon nabili tam....Nejspíše byl problém někde v síti, jelikož dobíjení ani poté nefungovalo.Tak jsme je potom nabíjeli z Power banky... Všichni v hotelu byli velice příjemní, milí, usměvaví, ochotní ... :-)...
Zobraziť viac
Október 2010
100 %
Přestože jsou SAE naprosto bezpečnou a čistou zemí, bylo mi na pokoji z peněženky ukradeno 50 EUR a hotelový personál nebyl přes veškerou dostupnou techniku schopen (nebo ochoten ?) najít zloděje. Jinak celkový dojem ze země je výborný.
Zobraziť viac

S cookies je web hneď lepší

Chceli by sme Vám poskytnúť tie najlepšie zájazdy. K tomu potrebujeme používať súbory cookies. Vďaka nim môžeme merať, vyhodnocovať a poskytnúť Vám tu najvhodnejšiu ponuku našich zájazdov na internete. Viac o cookies

Chcem si vybrať podľa seba

Nevyhnutné

aby web fungoval

vždy aktívne

Analytické

kde sa na webu pohybujete

Marketingové

pre zobrazenie relevantnej ponuky

Marketingové cookies používame na sledovanie návštevníkov na webových stránkach. Zámerom je zobraziť personalizovanú reklamu, ktorá je užitočná a zaujímavá pre jednotlivého používateľa, a tým hodnotnejšia pre vydavateľov a inzerentov iných strán.