preview image
Dominikánská republika, Playa Bavaro

Grand Palladium Punta Cana Resort & Spa

Zájazdy do hotela
Celkové
hodnotenie
60 %
 • V. H.
 • 08.11 - 18.11.2022

Hotel sa prezentuje ako 5* so službami 4* vybavenim a stravou 3* hotela, veľký komplex veľa bazénov.

 • 60 %

  Služby hotela

  Na úvod pobytu nám nedoniesli vodu ani po troch telefonátoch a osobnom návšteveni recepcie, taktiež v bufetovych restikach nie je servítka samozrejmosť, obsluha v bufetovych restikach veľmi individuálna niekedy super niekedy tragická, obsluha pri bare rýchla, veľa bazénov veľa lehatok.

 • 60 %

  Izba

  Staršia ale pekne velka

 • 60 %

  Pláž a okolie

  Nádherný jemný piesok, bohužiaľ keď napravilo riasy tak ich čistili raz za niekoľko dni a začali okolo 10:00 keď bola pláž plná ľudí, veľa rias aj vo vode, mali sme 4dni bez rias a ptm veľké množstvo aj na pláži aj vo vode a nepríčetný smrad rybacina,keď cestovať 20hodin kvôli pláži a moru tak určite niekde inde a neriskovať riasy, ale keď vychytate tak more krásne teple. Pridám reálne fotky ake nenájdete v katalógoch. Taktiež ešte spomeniem nekonečne množstvo predavačov na pláži s jastericou, papagájmi opicou kobercami cigarami výletmi náhrdelníkmi tetovaniami zaplátanim vlasov okuliarmi atd

 • 90 %

  Šport, voľný čas

  Veľa aktivít aj v cene napr katamaran, kajal, lekcia potápania v bazéne, ďalšie aktivity za poplatok

 • 60 %

  Strava

  Las torres reštaurácia totálne tragická, jednoznačne najhoršia v alej som jedol, z 50druhov jedál som nezažil aby bolo všetko odborne…reštaurácia behique a arrcife fajn, nie je to gastronomicky zazitok ale o hodne hodne lepšie ako las torres, nevýhoda že nie každá restika je na raňajky, obed a večeru. Ala carte restiky dobre, vyskúšali sme všetky, najlepšia steaky a talianska kuchyňa najslabšia spanielska ale stále lepšie ako bufetove, každopádne menej náročný stravníkov si príde na svoje aspoň kvantitou.