Nam se tam libilo moc. Lidi mily,usmevavy. Byl tam klid,jsou tam 4 bazeny,my meli ten nejvetsi. Lehatka u bazenu,obsluha chodila k bazenu. Pokoj jsme meli v prizemi,krasnej,s velikou posteli,moskytierou,sprch,wc,umyvadlo,kreslo,2 skrine. V jedne byl i trezor,fen,zupany. Lednicka s napoji,kavovar na kapsle ,rychlovarna konvice,voda v lahvi kazdy den. Neni tam televize,ale nebylo potreba. Porad jsme byli venku a vecer na usinani jsme meli tablet nebo radio pres telefon. Wifi tam je. My meli i data i wifi. Jsou tam vrany,kocicky. Neskutecne dobre jidlo. Ale jako fakt vynikajici. Cokoliv jsme si dali,tak bylo vynikajici. Jediny co je horsi- je ta plaz. Je tam dost řas a obcas o nejaky ten plast. Ale do oceanu se da jit kdekoliv. Je dlouha. A je teply. Muzete si tam i aktivity koupit. Porad vam neco nabizi. Je tam 2x denne odliv. My to meli asi od 8:30 a ve 14h uz tam zase voda byla. A pak vecer. Rano jsme byli na vychod slunce,to bylo nadherny. Asi v 6:10 a je to krasny. To jsme byli primo za hotelem. A lehce vpravo z hotelu dojdete na sezeni u plaze,tam chodi i obsluha. Celkove to tam je takovy pohodovy,neni to pro narocne lidi. Ale na odpocinek ideal. Mate pocit rodiny. Blizko je lekarna-asi 5minut chuze. Cestou si muzete u mistnich nakoupit. Asi pul hodiny taxikem je restaurace The Rock. Ta je hodne znama. Hotel je cisty. O vse se staraji.

Ďalšie fotky(+ 6)